KOMENTAR UTAKMICE

Toplak najavljuje promjene u ekipi: "Talac sam nekih igrača, to se mora sasječi u korijenu!"

Objavljeno: 28.11.2020. 18:18

Zadnja izmjena: 28.11.2020. 18:26

Iako je Varaždin  "prosuo" dva boda u derbiju začelja s Istrom 1961, vodio je 1:0 do 93. minute, a nakon intervencije VAR-a u 97. minuti gosti su došli do izjednačenja, trener Samir Toplak nije izgledao nezadovoljan neposredno poslije susreta, ali onda...

Na pitanje da komentira susret pomirljivo je rekao kako je rezultat realan.

- Prvo poluvrijeme smo se malo ukakali, onda smo se preložili, pa smo počeli igrati. Oni su bili bolji prvo poluvrijeme, mi drugo i rezultat je realan, rekao je Toplak. Onda je na vidjelo izašao problem koji se najvjerojatnije dugo prikrivao.

- Činjenica da sam talac nekih igrača i to moram u korijenu sasjeći. Previše se puta događaju neke situacije, ozbiljno je rekao Toplak te odbio komentirati priliku Posavca u 90. minuti, kada je "jedan na jedan" s vratarom Istre 1961, pogodio gredu.

- Priliku Posavca uopće neću komentirati. Idemo dalje trenirati, bod smo osvojili i to je to, zakljuio je Toplak ponovaljajući da je talac nekih igrača i kako to treba riješiti.