U samoj završnici Varteks Di Caprio izgubio susret od Bjelovara

Objavljeno: 08.03.2012. 09:55

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Rukometaši Varteks Di Caprija u srijedu su poraženi na gostovanju kod Bjelovara 31-24, a susret je odlučila bolja završnica domaćina koji su u posljednjih deset minuta susreta napravili seriju od 9-1...

Rukometaši Vladimira Vujovića loše su ušli u susret što se odrazilo na sam rezultat. Naime, Bjelovar je u osmoj minuti vodio 6-0, a Varteksovci su prvi pogodak postigli tek u 9. minuti.

U nastavku su bjelovarski rukometaši održavali prednost od pet pogodaka sve do 26. minute, kada se  Varteks Di Caprio uspio približiti na minus tri. Prvi dio završio je 15-12 za Bjelovar.

U drugo poluvrijeme Bjelovar je ušao bolje i prednost povećao ponovo na plus pet, no Varteks Di Caprio je krenuo silovito i serijom 6-0 u 46. minuti preokrenuo na 21-20. Varteksovci su prednost od pogotka imali do 50. minute, kada je domaćin izjednačio na 23-23. Od izjednačenja pa do kraja susreta Bjelovar je napravio seriju 8-1 i slavio u susretu rezultatom 31-24.

Najefikasniji igrač Bjelovara bio Igor Gašparović s devet pogodaka, dok su kod Varteks Di Caprija najviše pogodaka postigli Rodik i Marčec, svaki po pet.

U sljedećem kolu Varteks Di Capriju, već u nedjelju ugošćuje Zamet.

Bjelovar-Varteks Di Caprio 31-24 (15-12)

Bjelovar: Grkinić, Karabatić (4 obrane), Grgić (10 obrana), Horvat 4, Kontec 3, Merhar 1, Gašparović 9, Šarić 4(2), Đuričin 2, Fiala 2, Tandara 5, Mraz, Đurković 1, Trener: Dalibor Sokač

Varteks Di Caprio: Žitnjak, Hlapčić, Marčec 5, Babić 3, Trojko 2, Brdar 1, Marenčić, Rodik 5, Svetec, Varšić, Žnidarić, Jagodić 1, Ašanin (11 obrana), Peček 3, Tači, Prole 4, Trener: Vladimir Vujović