Danas i sutra počinju natjecanja u županijskim nogometnim ligama u organizaciji ŽNS Varaždin. Ekipe se osim u redovnom sportskom dijelu natječu i za najbolji fair play klub sezone.
U dosadašnjem, jesenskom dijelu natjecanja vode:
- NK Ivančica Ivanec - 1. Županijska nogometna liga
- NK Mladost Varaždin - 2. Županijska nogometna liga
- NK Vindija Donja Voća - 3. Županijska nogometna liga
- NK Poljoprivrednik Kapela Podravska - Liga NS Ludbreg
Svim ekipama čestitamo na dosadašnjem fair play ponašanju na terenu i želimo im da zadrže prva mjesta, a svima ostalima da se što više potrude kako bi se i oni mogli pohvaliti ovako vrijednom i časnom titulom.
Za sve one koji još nisu odlućčili na koju utakmicu županijskih nogometnih liga bi otišli, ponavljamo raspored za ovaj vikend:
1. ŽNL VARAŽDIN, 14. kolo
Subota, 16. ožujka u 15:00 h:
- VARAŽDIN: Sloboda-ŠN - Mladost (M)
- SVETI ĐURĐ: Drava - Ivančica
Nedjelja, 17. ožujka u 15:00 h:
- SVETI ILIJA: Obreš - Polet (T)
- TUŽNO: Sloboda (T) - Vinica
- CESTICA: Polet (C) - Zelengaj
- SELNIK: Plitvica (S) - Plitvica (G)
- SESVETE: Podravac Kitro - Budućnost
2. ŽNL VARAŽDIN, 14. kolo
Subota, 16. ožujka u 15:00 h:
- LEPOGLAVA: Lepoglava - Dinamo 01
- VŽ TOPLICE: Mladost (VT) - Mladost (Š)
Nedjelja, 17. ožujka u 15:00 h:
- TRNOVEC: Trnje - Zadrugar
- NOVAKOVEC: Novakovec - Radnički
- VARAŽDIN: Mladost (VŽ) - Čevo
- SIGETEC: Mladost (S) - Dinamo (B)
- JURKETINEC: Rudar 47 - Beretinec
3. ŽNL VARAŽDIN, 15. kolo
Subota, 16. ožujka u 15:00 h:
- SVIBOVEC: Podravac - Omladinac
Nedjelja, 17. ožujka u 15:00 h:
- NOVA VES: Nova Ves - Sračinec
- VRATNO GORNJE: Vratno - Bratstvo
- DONJA VOĆA: Vindija - Orač
- NK“Klenovnik“ Klenovnik slobodan
LIGA NS LUDBREG, 14. kolo
Subota, 16. ožujka u 15:00 h:
- LUNJKOVEC: Lunjkovec - Podgora
Nedjelja, 17. ožujka u 15:00 h:
- STRUGA: Struga-Rovokop - Bukovčan 27
- SLOKOVEC: Sloga - Poljoprivrednik
- ČIČKOVINA: Razvitak - Ajax
- POLJANEC: Poljanec - Gora
- MARTIJANEC: Polet - Karlovec
- VELIKI BUKOVEC: Bukovčan - Mladost (SP)
Komentari