ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Uvjerljiva pobjeda varaždinskih rukometašica, u GSD Varaždin protiv ekipe Dalmatinke 31:17 (18:8)

Objavljeno: 07.11.2018. 22:08

Zadnja izmjena: 07.11.2018. 22:26

U 8. kolu 1. Hrvatske rukometne lige za žene ŽRK Koka pobijedila je RK Dalmatinka 31:17 (18:8) i trenutno "skočila" na četvrto mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Od samog početka susreta varaždinske rtukometašice su se polagano rezultatski odvajale, teko su u 15. minuti susreta imale pet golova prednosti, 10:5. Do kraja prvog poluvremena razlika se popela na deset golova razlike, 18:8.

Drugi dio utakmice pošao je u održavanju i povećanju razlike. u 45. minuti bilo je 26:12, a do kraja je ta razlika zadržana i susret je završen s visokih 31:17.

Najefikasnije u varaždinskim redovima bile su Čurić i Blažek s po sedam pogodaka, a slijedile su ih Jalušić i Domjan s po pet postignutih golova.

Za vikend ŽRK Koka putuje u Umag gdje ih čeka susret s ekipom ŽRK Umag. Rukometašice iz Umaga trenuntno su na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice i ne bi trebale biti velika prepreka za varaždinske rukometašice, koje su izgleda ušle u natjecateljsku formu.