NK VARAŽDIN - HNK ŠIBENIK

FOTO Šibenik uzeo bezidejnom Varaždinu sva tri boda

Objavljeno: 07.11.2020. 14:42

Zadnja izmjena: 07.11.2020. 17:53

Susret 11. kola HT Prve lige između Varaždina i Šibenika pripao je gostima i to vrlo uvjerljivim rezultatom 1:3 (0:2).

U prvom poluvremenu gosti su se pokazali kao sigurnija ekipa, dok je Varaždin dosta griješio. Nakon početkog ispitivanja snaga, iz prvog pravog napada Šibenik dolazi u vodstvo golom Jurića u 8. minuti. Nije Varaždin bio bez prilika, ali ih nije iskoristio. U povoljnoj prilici bio su Petković i Obregon, međutim lopta nije htjela u protivnički gol. U međuvremenu u 26. minuti Jurić postiže svoj drugi gol iz malonogometne akcije u varaždinskog šesnaestercu, a nakon izgubljene lopte Varaždinaca na poetku organizacije napada.

U drugom dijelu Varaždin je polazao više htijenja i agresivnosti u igri. Od prve minute drugog dijela nametnu li su svoj tempo i igralo se samo na polovici gostiju. Međutim, svoje poluprilike nisu realizirali, a Šibenik je trećim golom Jurića u 57. minuti otišao na nedostižnih 0:3. Malo nade za domaće vratio je Leon Benko koji je u 70. minuti smanjio rezultat na 1:3.

Tijek susreta:

90' Po jedna poluprilika na obje strane.

84' Korner za Varaždin ali bez izglednije prilike, Varaždin nasavlja s pritiskom

82' Šibenik se malo oslobodio pritiska Varaždina.

79' Dvostruka izmjena u Varaždinu Đurase izlazi ulazi Skorup, Memija izazi Peco ulazi.

70' GOOOOL1:3 Benko isplatili su se napadi i prtitisak Varaždina.

65' Žuti karton Todoroski

57' GOL 0:3 s dvadesetak metara Jurić postiže gol u prvoj akciji Šibenika u drugom dijelu susreta.

55' Korner za Varaždin, koji kontinuirano pritišće goste.

52' Puno bolji Varaždin, igra se samo na polovici Šibenika.

51' Elezi žuti karton

48' Varaždin puno agresivnije krenuo u drugi dio susreta.

46' Dvostruka izmjena u ekipi Varaždina Grgec izlazi, Kolarić, a ušli Benko i Elezi.

45' Velika prilika za Varaždin ali lopta neće u mrežu.

43' Malo više inciijative u igri Varaždina, ali bez izglednijih prilika.

35' VAR ipak javlja da nije jedanaesterac.

32' Nakon dugog napada - jedanaesterac za Šibenik.

27' Obregon u izglednoj prilici nakon kornera.

26' GOL 0:2 Deni Jurić, nakon izgubljene lopte Varaždina malonogometna akcije u šesnaestercu Varaždina i Jurić mirno posprema loptu u mrežu.

21' Korner za Varaždin nakon dobrog udarca Petkovića

15' Šibenik izgleda sigurniji na terenu, Varaždinski igrači više griješe.

11' Varaždin je imao stopostotnu priliku ali je Petkovićeva lopta završila s vanje strane mreže.

8' GOL 0:1 Deni Jurić iz prvog pravog napada postiže gol za vodstvo gostiju.

6' Početno ispitivanje snaga više se igra ne sredini terena, podjednak posjed lopte.

Varaždin - Šibenik   1:3 (0:2)