NK VARAŽDIN - NK INTER

Inter minimalno pobijedio Varaždin, koji je igrao s igračem manje od 46. minute

Objavljeno: 25.10.2019. 19:52

Zadnja izmjena: 25.10.2019. 20:00

NK Inter Zaprešić na varaždinskom gradskom stadionu pobjedio NK Varaždin 1:0 u prvoj utakmici 13. kola Hrvatski telekom Prve lige.

Varaždin i Inter krenuli su vrlo oprezno u ovaj susret. Obje momčadi bile su više koncentrirane na obranu nego na napad. U toj igri bolje se snašao Inter koji je opasnije prijetio iz kontranapada. Lisakovich i Štefulj zaradili su žute kartone u nastojanjima da prekinu kontranapade gostiju. Prvu pravu priliku imao je Benko u 17. minuti kada mu se jedna odbojena lopta vratila i našao se u situaciji "jedan na jedan" s golmanom Intera ali mu je udarac u poslejdnji terutak blokirao obrambeni igrač Intera i lopta odlazi u korner. Inter je prijetio udarcima iz daljine i jedan takav je uputio Čeliković u 30. minuti a Nevistić je snažnu loptu samo odbio do ruba šesnaesterca. U gužvi oko te odbojene lopte Adžić radi prekršaj za jedanaest metara, prema viđenju suca Jovića, uz negodovanje varaždinske tribine. Njstrožu kaznu izvodi Serderović a Nevistić se bacio u dorbu stranu ali lopta ipak odlazi u gol.

Do kraja poluvremena Varaždin je još imao nekoliko poluprilika ali vrlo teško dolazi do prilike za udarac.

Na samom početku drugog dijela Lisakovich dobiva drugi žuti karton i Varaždin do kraja susreta igra s igračem manje. Međutim, Varaždin je čak igrao bolje s igračem manje. Posjed lopte bio je puno više na strani Varaždinaca a stvorili su i nekoliko poluprilika. Međutim ,do kraja susreta nis uuspjeli promijeniti rezultat i Inter odlazi s punim plijenom i ponjedom od 1:0.

Tijek susreta:

90' Utakmica se igra još 4 minute sučeve nadoknade vremena.

85' Ponovo prilika za Varaždin, a Inter prijeti iz kontranapada.

75' Varaždin pritišće i igra se na polovici Intere.

63' Ponovo Bneko oporao svoj udarac ali je i ova lopta otišla u korner. Varaždin i dalje ima više loptu u svom posjedu ali nedostaje kvalitetan poslejdnji pas da bi napadači došli u pravu priliku.

57' Benko oprobao svoj udarac ali preko gola. Varaždinci postali malo agresivniji iako igraju s igračem manje.

53' Žuti karton Tsonev iz ekipe Intera.

46' Lisakovich drugi žuti, isključujući crveni karton.

46' Na početku drugog poluvremena dvije izmjene u momčadi Varaždina. Kolarić umjesto Mehdikhanija, Težak umjesto Đuraseka

45' Postonjski žuti karton.

42' Izmejna u Interu, Ahmedi izašao a Tsonev Borislav

41' Lisakovich isprobao udarac s dvadesetak metara ali malo preko gola Intera.

39' Varaždin bezidejan u fazi napada.

37' Žuti karton Serderov

35' Lisakovich dobio žuti karton zbog prekršaja kojim je zaustavio kontru Intera.

30' GOL Inter vodi udarcem s bijele točke Serderović stijelac.

30' Čeliković puca s 25 metara odlično pucao Nevistić odbio loptu i u gužvi poslije odbijene lopte sudac sudi jedanaesterac za Inter zbog prekršaja Adžića.

28' Lisakovich okušao svoj udarac s oko 20 metara ali lopta je preko gola.

22' Žuti karton Mazalović zbog grubog prekršaja na sredini terena.

21' Mazalović puca ali lopta ide ravno Nevistiću u ruke.

18' Žuti kartin Štefulj zbog prekršaja kojim je spriječio kontru Intera.

17' Benko se nenadano našao u prigodi 1 na 1 s protivničkim golmanom ali je obrambeni igrač stigao blokirati udarac i loptu odlazi u korner.

14' Varaždin je malo agilniji, ima loptu više u svom posjedu. Bile su dvije poluprigode, odnosno gužve u protivničnom šesnaestercu ali bez udarca prema golu.

6' Po dva napada na obje strane, polagana, čuva se lopta. Obje momčadi djeluju da su se koncentrirale na obranu.

1' Varaždin je krenuo s centra, oprezno su ušli u utakmicu.