NK VARAŽDIN - NK LOKOMOTIVA

Varaždin i Lokomotiva odigrali 1:1 i podijelili bodove

Objavljeno: 17.08.2019. 18:08

Zadnja izmjena: 17.08.2019. 20:52

U susretu 5. kola Hrvatski telekom Prve lige u Varaždinu igraju NK Varaždin i NK Lokomotiva, a na poluvremenu vode domaći nogometaši 1:0 golom Glavice u 44. minuti.

Prvo poluvrijeme proteklo je do samog kraja u nogometnom nadmudrivanju na sredini terena. Bilo je malo prilika na obje strane. Što je vrijeme odmicalo Varaždin je preuzimao igru i nametao je svoj stil igre. Međutim i dalje nije bilo izglednijih prilika, sve do poseldjnje minute prvog poluvremena kada se nakon slobodnog udarca za Varaždin u šesnaestercugostiju nabolje snalazi Glavica i s ruba šesnaesterca pogađa nebranjeni dio mreže.

U drugom pouvremenu agilnije je krenula ekipe Lokomotive. Njihovi napadi urosdili su plodom već u 56. minuti kada nakon dobro ubačene lopte u varaždinski šesnaesterac Uzuni donosi izjednačenje za goste. Do kraja susreta Varaždin pokušava vratiti prednost na svoju starnu ali ne uspijeva ugroziti gostujućeg vratara.

Tijek susreta:

90' Varaždin nije iskoristio zbrku u protivničkom šesnaestercu i od svega samo korner.

90' Igra se još 5 minuta sudačke nadoknade vremena.

88' Prilika za Varaždin ali obrambeni igrači Lokomotive blokiraju loptu.

86' Jetrec traži jedanaesterac zbog povlačenja ali sudac se ponovo nije oglasio.

80' Izmjena u ekipi Varaždina Tkalčić izlazi Perković ulazi.

77' Ponovo se igra raznopravno, izmjenjuju se napadi ali bez izglednijih prilika.

72' Varaždin ima mini pritisak i probudile su se tribine.

67' Težak izlazi a ulazi Jertec.

66' Varaždin se malo oslobodio pritiska Lokomotive i igrase raznopravno, izmjenjuju se napadi.

61' izašao strijelac prvog gola Glavica a umjesto njega ušao Jamal.

56' GOL1:1 Nakon mini pritiska Lokomotive nakon dobro ubačene lopte s lijeve strane u varaždinski šesnaesterac Uzuni donosi izjednačenje za goste.

50' Utakmica je dobila na tempu, a Lokomotiva je agilnijas u prvim minutama drugog dijela.

46' Izmjena u redovima Lokomotive, na početku drugog poluvrremena izašao Cokaj a ušao Uzuni.

44' GOOOOOOL 1:0 nakon izvedenog prekršaja u gužvi na rubu šesnaesterca najbolje se snašao Glavica i preciznim udarcem svladao golmana Lokomitive.

43' Žuti karton Cokaj.

41' Benko pada u šesnaestercu Lokomotive ali sudac se nije oglasio.

36' Stolnik dobio žuti karton

34' I dalje Varaždin ima više od igre ali lopta se većinu vremena nalazi na sredini terena.

28' Varaždin u ovim trenucima ima veći posjed lopte ali u napadu nije konkretan.

20' Posavec s ruba šesnaesterca uputio udarac u okvir gola Lokomotive.

14' Korner Lokomotive i slobodan udarac s 20-tak metara jedino je što se zanimljivije dogodilo u protelim minutama. Obje ekipe igraju dosta oprezno.

6' Težak glavom pucao s desetak metara a Grbić obranio. Prvi korner za Varaždin.

5' Početno ispitivanje snaga, puno se igra na sredini terena.

Varaždin - Lokomotiva  (1:0)