2. HNL NK VARAŽDIN - GNK DINAMO II

NK Varaždin, zahvaljujući brojnim pogreškama u 7. kolu 2. HNL izgubio od ekipe GNK Dinamo II s 1:4 (0:2)

Objavljeno: 06.10.2018. 17:02

Zadnja izmjena: 06.10.2018. 18:53

U 7. kolu 2. HNL NK Varaždin poražen od ekipe GNK Dinamo II na gradskom stadionu NK Varaždin 1:4 (0:2).

Varaždin je ponajprije zahvaljujućipogreškama svojih igrača dozvolio da se zagrebačka ekipa tazmaše i zagospodari terenom te postigne četiri pogotka uz još nekoliko izglednih prilika. Na drugoj strani Varaždin je teško dolazio do prigoda i uz dosta pogrešaka nije uspio postići bolji rezultat.

90' Dvije minute suudačke nadokade.

89' Izmjena u ekipi Dinama II Ćekići izlazi a Knežević ulazi.

82' Stolnik žuti kartonzbog grubog starta.

80' Žuti karton za igrača Dinama II Šipoša zbog grubog starta.

80' Velika prilika za Varaždin ali pomoćni sudac označava zaleđe.

77' Kontranapad Varaždina ali lopta odlazi preko gola.

76' Greda za Dinamo II, nakon kontranapada Dinama velika pogreška varaždinske obrane a Šipoš promašuje prazan gol i pogađa prečku.

70' Izmjena u ekipi Dinama II Baturina izlazi a ulazi Šipšoš.

68' Izmjena u ekipi Varaždina Bamidele izlazi ulazi Senić.

65' Nezgodan udarac Mora ali Mrmić brani i odbija loptu u korner.

63' GOOOOOOOL 1:4 Vuk u prilici i gol.

61' Žuti karton za dinamovog igrača Ćekići i slobodan udarac za Varaždin u izglednoj prilicic ali ništa.

60' Dinamo II i dalje vrši pritisak na varaždinski gol.

58' Izmjena u ekipi Varaždina, Matinaga izlašao a ušao Kolarić.

56' GOL 0:4 Nakon slobodnog udarca Marin postigao gol nakon velike pogreške obrane Varaždina, a Martinaga promašio loptu s gol crte, a lopta ušla u gol.

55' Žuti karton Golubar grubi start 20-tak metara od Mrmićevog gola.

51' GOL 0:3 Moro u kontranapadu postiže gol

51' Izgledna prilika slobodan udarac s ruba šesnaesterca ali Brezovec puca u živi zid.

50' Varaždin ima inicijativu, više loptu u nogmama.

46' Izmjena u ekipi Dinama II Napustio Fintić a ušao Moro.

45' Kraj prvog dijela bez sudačke nadoknade.

42' Nova prilika za Varaždin. Brezovec nabacio s desne strane a benko glavom preko gola.

36' GOL 0:2 Kombinacija Dinama u šesnaestercu Baturina nije imao težak zadatak i iz blizine pogađa pokraj nemoćnog Mrmića.

33' Velika prilika za Varaždin, kombinacija u šesnaestercu Benko - Jertec ali lopta odlazi preko gola.

31' Utakmica je ponovo ušla u mirniju fazu bez velikih prilika, uglavnom se igra na sredini terena.

23' GOL 0:1 Ćuže pobjegao varaždinskoj obrani i  "jedan na jedan" savladao Mrmića.

21' Varaždin uspostavio ravnotežu na terenu.

13' Kontranapad Varaždina i dobar udarac Vuka ali Horkaš siguran.

12' Početak utakmice pripao je uglavnom gostima, iako su Varaždinci reklamirali jedno igranje rukom u Dinamovom šesnaestercu ali sudac nije ništa označio.

1' Utakmica Varaždina i Dinama II skoro nije počela na vrijeme jer se na terenu našao dobroćudni veliki pas kojeg je sve jako zanimalo oko početka utakmice.