NK VARAŽDIN - NK LUČKO

Golom Brezovca u 60. minuti Varaždin je pobijedio Lučko u vrlo dinamičnom susret 2. kola 2. HNL

Objavljeno: 01.09.2018. 20:29

Zadnja izmjena: 01.09.2018. 23:46

NK Varaždin pobijedio je ekipu NK Lučko u 2. kolu 2. HNL nakon teške i rovovske bitke. Vrijedna pobjeda Varaždinaca jer je Lučko sve samo ne lak protivnik. Taktička bitka ovaj puta otišla je na stranu Varaždina koji je imao veći posjed lopte.

Trener Lučkog Biškup nije bio zadovoljan ishodom utakmice. - Zaslužili smo i više od poraza. Bila je dinamična utakmica. Šteta da nismo iskoristili naše prilike ali to je nogomet. Čestitam Varaždinu na pobjedi, dodao je Biškup.

Miljenko Mumlek, trener Varaždinaca bio je bolje raspoložen. - Bila je to teška utakmica. Lučko se došlo nadigravati. Strepio sam kod svakog prekida, lopta je bila skliska. Međutim, gledatelji su mogli uživati u dinamičkoj utakmici. Bilo je dosta dobrih akcija. Mi smo zasluženo pobijedili, a Lučkom čestitam na dobroj utakmici, dodao je Mumlek.

90' Tri minute sudačke nadoknade vremena i već u prvoj minuti gužva u šesnaestercu Varaždina i Mrmić jedva oklanja opasnost.

90' Žuti karton za igrača Varaždina Mateja Senića.

86' Izmjena u ekipi Lučkog Ceraj izlazi a Krsnik ulazi.

83' Izmjena u sastavu Varaždina Martinaga izlazi a ulazi Stolnik Marko.

82' Stativa Benka nakon dobro odigranog brzog protunapada Varaždina.

76' Izmjena u Varaždinu Brezovec izlazi Dejan Glavica ulazi.

74' Nova prilika za Lučko, Luetić neometan u šesnaestercu na lijepo nabačenu loptu - glavom pokraj gola.

72' Kontra Varaždina "tri na tri" ali obrana Lučkog otklanja opasnost.

70' Nova promjena u sastavu Lučkog izlazi Marić a ulazi Kaltak.

69' Nakon pogotka Varaždin igra sigurnije i stvara poluprilike.

60' GOOOOOOL 1:0 Josip Brezovec, nakon nekoliko udaraca na gol lopta dolazi do samog Brezovca koji posprema loptu za vodstvo Varaždina.

59' Izmejna u redovima Lučkog Vajdovčić izlazi Luetić ulazi.

57' Marko Lončar Lučko žuti karton zbog grubog prekršaja nad Jertecom na sredini terena.

56' Prva sporna situacija na utakmici. U šesnaestercu Lučkog blokiran šut Benka. Varaždinci tražili igranje rukom ali sudac to ne sudi.

48' Velika prilika za Lučko, Roglić pogađa prečku Mrmićevog gola. Lopta se odbija u peterac ali je napadači Lučkog ne uspijevaju pospremiti u varaždinski gol.

46' Na početku poluvremena prva izmjena u redovima Varaždina Sačer umjesti Miklića.

45' Završilo poluvrijeme bez pogodaka. Poluvrijeme obilježila oprezna igra s jedne i druge strane.

40' Nakon dobrog prodora Bemidelea s desne strane Benko s ruba šesnaesterca ponovo dobro puca ali pokraj gola.

34' Nakon mini pritiska Lučkog i tri kornera za redom, Varaždin preuzima igru i nakon dobro odigrane akcije Miklić odlično štopa loptu i puca prema golu.

28' Nakon dobro izrađene akcije s nekoliko odličnih dodavanja Golubar iz daljine cilja ali ne pogađa okvir gola.

25' Žustra igra s nekoliko popuprilika s obje strane.

18' Odličan udarac Benka s ruba šesnaesterca kroz šumu nogu ali se Koprić nije dao iznenaditi.

15' Žuti karton za Igora Ribića nakon prekršaja za izglednu kontru Varaždina.

9' Prilika za Lučko. U šesnaestercu Varaždinaca greškom obrane lopta je prošla linijom peterca ali se napači Lučkog nisu snašli. Nakon toga kontra Benka ali bez pogotka.

5' Igra se na sredini terena, Varaždin ima veći posjed i vodi igru.

Utakmica NK Varaždin - NK Lučko je počela u 19,30 sati na stadionu NK Varaždin.