ŽUPANIJSKI NOGOMETNI KUP

Utakmica četvrtfinala županijskog nogometnog kupa ŽNS Varaždin: NK Varaždin - NK Varteks 2:0 (1:0)

Objavljeno: 03.10.2018. 15:59

Zadnja izmjena: 03.10.2018. 17:53

Županijski nogometni kup ŽNS Varaždin došao je do četvrtfinala. NK Varaždin pobijedio je NK Varteks s kombiniranim sastavom 2:0 (1:0). U utakmici koja nije previše oduševile gledatelje ali Varaždin je ostvario plan, plasman u polufinale županijskog nogomentog kupa a sačuvao je igrače za subotnji susret s Dinamom II.

90' Kraj

89'  Varaždin u stopostotnoj prilici ali napadači se nisu snašli u petercu da pospreme loptu u gol.

84' Glavica žuti karton zbog prekršaja.

83' Nježić izlazi a Žganec ulazi u ekipi Varteksa.

80' Benković ulazi a Orehovec izlazi u ekipi Varteksa

77' GOOOOOOL 2:0 Strijelac Miklić na odlično proigravanje Glavice posprema loptu u gol pokraj nemoćnog Domjana.

74' Kolarić izašao u ekipi Varaždina a Jertec ušao.

73' Nježić žuti karton zbog prigovora.

64' Utakmica dobila na ritmu s nekoliko polušansi na obje strane.

54' Žuti karton dobio je igrač Varteksa Kukec.

53' Izmjena u redovima Varaždina izašao strijelac Vuk a ušao Črnko.

46' Izmjena u redovima Varteksa izašao je Karić a ušao Luka Modrić.

45' Dobar udarac Miklića a Domnjan brani.

42' Iz gužve u šesnaestercu Varaždina udarac glavom prema golu Gavranovića, ali on to bez problema prabacuje preko gola u korner.

41' Nakon gola igra je postala malo žustrija. Varteks više pritišće varaždinsku obranu ali i ostavlja protora u sredini za perotunapade.

34' GOOOOOOOL 1:0 Kontranapad Leonard Vuk posprema loptru u gol nakon što je prevarila golmana Domjana.

33' Prvo veće uzbuđenje na utakmici, dobra kombinatorna akcija Težaka i Glavice ali Glavica ne stiže glavom pospremiti loptu u gol.

30' Žuti karton za prekršaj na rubu svog šesnaesterca dobio je Kulenović.

28' Na terenu nepromijenjena situacija, bez većih iznenađenja. Varteksovi navijači ne prestaju navijati i pjevati od početka susreta.

18' Prva izglednija prilika za Varaždin ali je sudac označio zaleđe.

11' I dalje terenska inicijativa Varaždina ali bez izglednih prilika. Varteks čeka prilike iz kontranapada.

3' Varaždin u kombinuranom sastavu. Za sada se igra na polovici Varteksa.

Varaždin - Varteks

Stadion NK Varaždin

Gledatelja:

Sudac Ivan Slunjski (Varaždin), pomoćni suci Siniša Fajfarić (Varaždin) i Bruno Premužaj (Varaždin).

Varaždin: Gavranović, Perković, Brlečić, Glavica, Vuk, Težak, Kulenović, Martinaga, Kolarić, Stolnik, Miklić; trener Miljenko Mumlek.

Varteks: Domjan, Novoselec, Radić, Karić, Kuhar, Orehovec, Vuković, Nježić, Broz, Kukec, Šoštarić; Želimir Orehovec.