NK VARAŽDIN - NK LOKOMOTIVA

FOTO Varaždin i Lokomotiva podijelili bodove u sadržajnoj i zanimljivoj utakmici

Objavljeno: 30.08.2020. 17:52

Zadnja izmjena: 30.08.2020. 19:53

Na stadionu u Varaždinu odigran je susret 3. kola HT Prve lige između Varaždina i Lokomotive, a završila je remijem 1:1 (1:0).

Varaždin je odlično otvorio susret, od prve minute krenuli su agresivno i napadački. Već u 2. minuti stvaraju obečavajuću priliku ali Mehdikhani je malo zakasnio na odlično ubačenu loptu Drožđeka, koji će nastvaiti stvarati probleme gostujućoj obrani. U 22. minuti nakon slobodnog udarca u šesnaestercu se nije najbolje snašao Stolnik i Hendija brani. U 25. minuti najveća prilika zaLokomotivu, iz prvog kornera odlično nabačena lopta i udarac vara Zeleniku a Urata vadi loptu glavom iz prazne mreže. U 31. minuti Drožđek je dobio dobru loptu Đuraseka u šesnastercu, oslonodio se svog čuvara i "1 na 1" s gostujućim golman puca ali Hendija brani.  Vrlo sadržajno poluvrijeme završilo je na najbolji mogući način za Varaždin. U 44. minuti Urata ubacuje oštru lopru u šesnaesterac, Benko ju propušta, a Mehdikhani neometan pogađa za vodstvo Varaždina.

Drugo poluvrijeme nije počelo dorbo za Varaždince. Lokomotiva izjednačuje u 49. minuti autogolom Rodina, nakon greške varaždinske obrane. Međutim, Varaždin nastvalja s napadačkom igrom. Tijekom poluvremena varaždinska igra je mijenjačla intenzitet i davala prilike i gostima da stvore prilike. Od varaždinskih prilika treba izdvojiti onu Đuraseka u 77. minuti kada je ušao s desne strane u šesnaesterac Lokomotive ali je ometan pucao preko gola. Još jednu izglednu priliku je imao Đurasek u 80. minuti iz protunapada, ali mu je udarac blokirala gostujuća obrana. Priliku je još imao i Obregon u 89. minuti ali ni tada lopta nije htjela ući u gostujući gol.

Tijek susreta

89' Obregon u prilici ali puca preko gola.

87' Izmjene u Varaždinu Tkalčić izlazi a ulazi Novoselec, izlazi Drožđek a ulazi Petković.

85' Izmjena u Lokomotivi Budimir izašao Tuci ušao.

80' Đurasek u prilici, ušao u šesnaesterac i pucao ali mu je blokiran udarac.

77' Senić žuti karton na dvadeset metara ali Lokomotiva ne koristi priliku.

75' Odličan protunapad Drožeka ali puca preko gola.

73' Malo je pao intenzitet varaždinskih napada.

68' Izmjene u Varaždinu Izlaze Benko i Kolarić a ulazi Obregon i Posavec.

66' Izmjena u Lokomotivi Čuže ulazi a izlazi Vojković.

64' Žuti karton za Delića.

62' Žuti karton za Đuraseka zbog prekršaja na sredini terena.

61' Izmjena u Varaždinu Mehdikhani izlazi a uzlazi Delić.

57' Nakon primljenog gola Varaždin se nije povukao nego nastavlja igrati prema naprijed.

49' GOL 1:1 Nakon pogreške varaždinske obrane Budimir pogađa za izjednačenje.

46' Dvije izmjene u Lokomotivi karačić i Samir, a ušli Osmanaković i Marković.

44' GOOOL Odličan protunapad Varaždina Urata ubacio Mehdikhani pogodio za vodstvo Varaždina 1:0.

39' Drugi korner za Varaždin i ponovno opasna situacija za gostujuća vrata.

38' Đurasek puca s ruba šesnaesterca u desni donji kut ali gostujući golman ponovo na mjestu.

35' Velika gužva pred varažinskim golom ali obrana blokira udarac s ruba šesnaesterca.

31' Đuasek dodao Drožđeku odličnu loptu u šesnaterac, Drožđek se oslobodio svog čuvara i pucao ali golman Lokomotive brani udarac iz neposredne blizine.

25' Prvi korner za Lokomotivu i velika prilika za goste, lopta je prešla Zeleniku a Urata glavom izbija loptu i spašava prazan gol.

22' Kallaku žuti karton i slobodan udarac za Varaždin i vrlo dobra prilika ali se Stolnik nije najbolje snašao u šesnaestercu.

17' I Lokomotiva prijeti ali varažinska obrana sve napade neutralizira.

11' Drožđek i dalej opasan po lijevoj strani, stalno stvara neprilike obrambenim igračima Lokomotive.

2' Varaždin je krenuo ofenzivno i već iz prvog napada napravio je opasnu situaciju Drožđek dobro nabacio u peterac a Mehdikhani zasnio, ali izborio prvi korner.

Varaždin - Lokomotiva 1:1 (1:0)