NK VARAŽDIN - NK OSIJEK

Objavljeno: 30.11.2019. 16:53

Zadnja izmjena: 30.11.2019. 16:53

U susretu 17. kola Hrvatski telekom Prve lige Varaždin i Osijek odigrali su bez pobjednika 1:1 (0:1).

Prvo poluvrijeme proteklo je u zanimljivom nadigravanju obje momčadi. Varaždin je stvarao prilike ali u završnici nije bilo koncentracije. Osijek je imao svoje prilike ali je također nedostajalo koncentracije u zadnjem pasu. Varaždin je sve više prijetio i otvarao igru i nakon jedne prilike za domaće Osječani u 37. minuti iz kontranapada nalaze Marića, koji postiže jedini gol u prvom dijelu susreta. Nakon toga Varaždincima je trebalo nekoliko minuta da ponovo uspostave igru i prijete već u 44. mintui ali se rezultat nije promijenio.

Drugi dio počeo je kao i što je bio najveći dio prvog poluvremena. Izmjenjivali su se napadai ali bez većih opasnosti za golmane. Kada je utakmica već poprimila mirniji dio u 71. minuti u igru ulazi Glavica i šest minuta kasnije najbolje se snalazi u šesnaestercu Osječana te postiže gol i donosi izjednačenje za Varaždin. Osijek od tada preuzima inicijativu a Varaždin i dalje prijeti iz kontranapada.

Tijek susreta:

90' Igra se tri minute sudačke nadoknade.

89' Osijek i dalje pritišće i stvara prilike.

86'. Kontranapad Varaždina i Benko u prilici "jedan na jeda" s golmanom Osijeka puca preko gola.

85' Osijek kontinuirano napda i vrlo često se igra pred vratima Varaždina.

77' GOOOOOL 1:1 Glavica iz gužve u šesnaestercu najbolje se snašao i postiže izjednačujući pogodak.

71' Izlazi Glavina a ulazi Glavica.

68' Izmjenjuju se poluprilike ali bez opasnijeg udarca prema golu.

57' Osijek ima u proteklim minutama inicijativu i više napada.

57' Druga izmjena u Varaždinu, zbog ozljede izlazi Roca a ušao Težak.

50' Početka drugog dijela sliči igri u prvom poluvremenu. Napadi se izmjenjuju ali bez opasnosti po vratare.

45' Izmjena u ekipi Varaždina, ulazi Kolarić izlazi Medhdikhani.

44' Nova prilika za Varaždin ali nakon gužve u šesnaestercu lopta odlazi u gol aut.

40' Mini pritisak Osijeka, igrači Varaždina malo su šojirani nakon primljenog pogotka.

37' GOL 0:1 Marić nakon kontranapada Osijek u malonogometnoj skciji u šesnaestercu Varaždina postiže gol.

36' Udarac Guera s dvadesetak metara a Ivušić izbija u korner.

35' Prilika za Osijek

30' Nove prilika za Varaždin, najprije je Bneko dobio poklon loptu na dvadesetak metara od gola gostiju a nakon toga Varaždin je došao još jednom u priliku.

28' Malo ja pao tempo utakmice.

22' Mini prisak Varaždina, nekoliko akcija za redom izveli su igrači Varaždina a Osijek se branio s deset igrača.

15' Korner za Varaždin.

14' Još jedna slična prilika za Varaždin ali je lopta i ovoga puta bila prebrza i prošla kroz šesnaesterac.

10' Prva prilika za Varaždin ali na ubačenu loptu u šesnaesterac nije stigao nitko od  domaćih napadača.

6' Prvi korner za Osijek.

5' Prvi udarac na gol Varaždina, napadač Osijeka pucao glavom a Nevistić sigurno brani.

4' Uobičajeno ispitivanjansnaga na tetrenu.

Varaždin - Osijek 1:1 (0:1)