NK VARAŽDIN - NK INTER

FOTO Golom Obregona Varaždin pobijedio Inter i osvojio bodove spasa

Objavljeno: 25.06.2020. 20:15

Zadnja izmjena: 25.06.2020. 22:53

U 31. kolu Ht Prve lige na varaždinskom gradskom stadionu NK Varaždin pobijedio NK Inter iz Zaprešića, golom Obregona u 33. minuti.

Prvo poluvrijeme počelo je ispitivanjem snaga i igrom na sredini terena. Zatim su igrači Varaždina zagospodarili terenom i imali više loptu u svojim nogama ali u završnici nisu bili koncnetrirani. Sredinom poluvremena igra se sve ravnopravnije, a Varaždin je opasan iz kontranapada. U 33. minuti nakon lijepe kombinatorne akcije Obregon dobiva loptu u šesnaestercu i postiže efektan gol za 1:0. Do kraja poluvremena igrači Varaždina su agresivniji i više napadaju, čak u dvije situacije traže jedanaesterac ali sudac Batinić i VAR ne reagiraju.

U drugo poluvrijeme Varaždin ulazi malo rezervirano ali konstantno prijeti kontranapdima. Tako je Varaždin skupio više prilika, ali je uvijek nedostajao poslejdnji pas ili mirnoće u udarcu. Najbliži pogodtku bio je Obregon u 81. minuti ali nije bio precizan.

Tijek susreta:

86' Obregon izlazi a ulazi Glavina.

85' Žuti karton za Matkovića koji je nasrnuo na Obregona.

83' Drožđel izlazi ulazi Mahdikhani

81' Obrergon promašuej gol nakon odbijene lopte na desetak metara.

80' Opet Inter ima više loptu u posjedu, a Varaždin prijeti kontranapadima.

73' Dvostruka izmjena u Varaždinu Tkalčić izlazi a ulazi Novoselec ulazi, teklić izlazi a ulazi Petkoivić.

71' Ispremiješali su Varaždinci obranu Intera u njihovom šesnaestercu ali na kraju nisu uputili udarac prema golu. U nastavku akcije Posavec puca preko gola.

69' Van Bruggen uputio snažan udarac prema golu Varaždina s više od 20 metara ali preko gola.

64' Varaždin vodi igru i ima veći posjed lopte.

61' Bruggen žuti karton.

58' Žuti karton Marko Stolnik.

56' Drožđek oprobao udarac ali preko gola., Varaždin ponovo preuzima igru.

55' Igrač Intera Benčić dobio žuti karton.

53' Obregon ponovo u prilici ali puca pokraj gola.

50' Inter ima malo više loptu u posjedu ali Varaždin se upješno brani i pokušava kontranapadima ugroziti suparnički gol.

45' Varaždinci ponovo traže jedanaesterac, igranje rukom u šesnaestercu Intera ali VAR ne sugerira najstrožu kaznu.

39' Varaždinci traže jedanaesterac nad Obregonom ali sudac ne dosuđuje.

37' Varaždin i dalje pritišće

33' GOOOOL Obregon 1:0 nakon lijepog kombinatornog napada , Obregon se odlično snalazi u petercu i postiže vodeći gol.

31' Sada se ravnopravno igra, posjed lopte se izjednačio.

29' Kontranapad iz kojeg Obregon zamalo nije stigao loptu pred samim vratima Intera.

26' Prilika za Varaždin, korner za domaće izveo Drožđek ali nitko od varaždinskih napadača nije uspio uputiti udarac glavom prema golu.

22' Prvi korner za Inter

9' Varaždin preuzeo igru, ima više loptu u posjedu.

5' Igra se oprezno, uglavnom na sredini terena.

Varaždin - Inter Zaprešić  (1:0)