GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Varaždin 1930 pobijedio u Rijeci Zamet i ostao na prvom mjestu

Objavljeno: 17.10.2020. 21:33

Zadnja izmjena: 17.10.2020. 21:44

Rukometaši GRK Varaždin 1930 ostvarili su u Rijeci, u 4. kolu Paket24 Premijer lige, pobjedu nad ekipom Zameta 18:19 (7:9).

Od samog početka susreta Varaždinci su dali do znanja domaćim rukometašima da su došli po pobjedu. Izjednačeni rezultat 6:6 bio je u 22. minuti, a do kraja poluvremena bilo je 7:9, za goste.

U drugom dijelu domaći rukometaši stigli su na gol zaostatka pri rezultatu 15:16 tek u 51. minuti susreta. Na kraju rezulat 18:19 ipak pokazuje da se Riječani nisu tek tako predali, ali da je varaždinska ekipa ipak bila bolja i zasluženo odnosi bodove. Tako Varaždinci i dalje ostaju na prvom mjestu prvenstvene ljestvice.

U varaždinskom sastavu Špruk je postigao pet golova, Grubišić četiri, a Trojko i Čelić po tri zgoditka.