NK SLAVEN BELUPO - NK VARAŽDIN 1:4

Varaždin na gostovanju kod Slaven Belupa upisao novu pobjedu u pripremnim utakmicama

Objavljeno: 07.08.2018. 20:38

Zadnja izmjena: 07.08.2018. 20:53

Nogometaši Varaždina pobijedili su na gostovanju Slaven Belupo u prijateljskoj utakmici 1:4 (0:1).

Varaždin je poveo u 8. minuti golom Havelke. Njegov prvi udarac je obranio domaći golman ali je iz drugog pokušaja od odbijene lopte bio precizan. Donaći su izjednačili na samom početku drugog poluvremena. U novo vodstvo Varaždin stiže nekoliko minute kasnije kada je Benko pogađa za 1:2. Črnko potvrđuje vodstva Varaždina golom u 70. minuti iz situacije ‘jedan na jedan’ s golmanom domaćih. Konačan rezultat u posljednjoj minuti susreta postavlja Takiguchi.

NK Slaven Belupo – NK Varaždin 1:4 (0:1)

Suci: Gabaj Matko, Mađerić Matej, Juranić Dominik

Strijelci: 0:1 Havelka 8′, 1:1 Gordana 47′, 1:2 Benko 50′, 1:3 Črnko 70′, 1:4 Takiguchi 90′

Žuti karton: Zirdum, Hlevnjak, Lima (Slaven Belupo); Benko, Kulenović (Varaždin)

Slaven Belupo: Filipović – Hlevnjak, Zirdum, Musa, Martinaga – Bogojević, Jajalo, Vidović, Gordana, Dolček – Lima. Još su igrali: Lisjak, Mladen, Mlinarić, Sinjaković, Resler. Trener: Tomislav Ivković.

Varaždin: Mrmić – Bamidele, Senić, Čeloć, Kožul – Glavica, Kolarić, Brezovec – Miklić, Golubar (cap.), Havelka. Još su igrali: Gavranović, Sambolec, Črnko, Perković, Benko, Kulenović, Sačer, Glavica, Stolnik, Brlečić, Takiguchi. Trener: Miljenko Mumlek.