NK OSIJEK - NK VARAŽDIN

Varaždin poražen u Osijeku 2:0 te će s posljednje pozicije nastaviti tražiti bodove spasa

Objavljeno: 07.03.2020. 21:13

Zadnja izmjena: 07.03.2020. 21:15

U susretu 26. kola Hrvatski telekom Prve lige Varaždinci su poraženi u Osijeku 2:0, golovima iz prvog poluvremena.

Varaždin se dobro branio na početku susreta, odličan je bio Nevistić sa svojim obrana ali ne za dugo. U 25. minuti domaći nogometaši dolaze u vodstvo, nakon što se Lončar najbolje snašao u skoku i glavom postigao gol. Taj pogodak poremetio je malo varaždinski sastav i već dvije miute kasnije najbolji strijelac lige, Marić pronalazi lopti put iza Nevistićevih leđa.

Imali su domaći još nekoliko prilika ali se ponovo iskazao varaždinski vratar, a Osječani promašuju i jedanaesterac. Isto tako i VAR poništava jedan neregularan pogodak Osječana.

U drugom dijelu Varaždin, već tradicionalno zaigrao je bolje ali nažalost nije uspio ponoviti prošlu utakmicu u Osijeku kada su izjednačili na 2:2 u sudačkoj nadoknadi. Varaždina tako ostaje na posljednjem mjestu.

Žute kartone u ekipi Varaždina, koja je već opterećena kartonima,. zaradili su Posavec i Drožđek