NK LOKOMOTIVA - NK VARAŽDIN

Varaždin se dobro branio od napada Lokomotive ali ipak izgubio 2:0

Objavljeno: 30.06.2020. 20:49

Zadnja izmjena: 30.06.2020. 21:23

U sklopu 31. kola HT Prve lige Varaždin je gostovao kod Lokomotive na zagrebačkom stadionu u Kranjčevićevoj ulici i izgubio 2:0 (1:0).

U prvom dijelu Lokomovotiva je pokazala dominaciju na svom terenu, a Varaždin je nakon tri pobjede zaredom ipak ušao u susret u obrambenoj formaciji. Varaždin je prijetio iz kontranapada, koji su postajali opasniji kako je odmicalo prvo poluvrijeme.

Lokomotiva je imala svoje prilike ali je tek u sudačkoj nadoknadi Tuci uspio ugurati loptu u gol iza Nevistića za 1:0.

Drugi dio počeo je u jakom tempu s brzim izmjena napada, s jedne i druge strane. Lokomotiva je bila opasnija ali Varaždin se uspješno branio do 85. minute kada je Jakić postigao gol za 2:0 Lokomotive. Bilo je još izglednih prilika ali je susret završio tim rezultatom.

Dobra vijest za Varaždin, unatoč poraza, stigla je iz Koprivnice u kojoj je Slaven Belupo pobijedio Istru 1961 3:0, pa je ostala ista prednost Varaždina na prvenstevenoj ljestvici od četiri boda nad Puležanima.