Varaždin Volley slavio i u gostima kod Zadra

Objavljeno: 26.02.2012. 18:50

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 10:29

Nakon senzacionale pobjede prošlog vikedna nad odbojkašima Rijeke, odbojkaši Varaždin Volleya nastavili su pobjeđivati. Ovog vikenda nova žrtva bila je domaća momčad Zadra koju su Varaždinci svladali 3-2 u setovima...

Prvi set otišao je na stranu Varaždinaca 25-21, no Zadrani su u sljedećem setu poravnali ukupan rezultat, osvojivši set rezultatom 25-17.

Istim rezultatom kao što su odbojkaši Varaždin Volleya došli do prvog seta ( 25-21) osvojili su i drugi bod.

Četvrti set otišao je na stranu Zadrana istim rezultatom, kojim su poravnali ukupan rezultat na 2-2.

Posljednji set bio je najnapetiji, a više sportske sreće i kvalitete imali su odbojkaši Tome Pauna koji su slavili rezultatom 16-14.

Ovo je je peta ovosezonska pobjeda Varaždinaca koja je ih je odlijepila sa samog dna ljestvice.

U sljedećem kolu varaždinski odbojkaši gostuju kod vodeće momčadi lige, osječke Murse Pan.