GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Varaždinci minimalno izgubili od Gorice u 5. kolu Paket 24 Premijer lige

Objavljeno: 19.10.2019. 20:48

Zadnja izmjena: 19.10.2019. 21:00

Rukometaši GRK Varaždin 1930 vraćaju se iz Velike Gorice bez bodova, jer su unatoč dobroj igri izgubili 33:32 (18:14).

Iako je Gorica slovila za velikog favorita Varaždinci su se borili do samog kraja i skoro iznenadili domaćina.

U prvom dijelu Varaždinci su se dobro držali do sredine poluvremena, a onda su se domaći počeli odvajati. Međuti, Varaždinci se vraćaju i u 21. minuti je 10:10. Do kraja poluvremena ponovo domaći rukometaši diktiraju tempo i na odmor se odlazi s 18:14.

U drugom dijelu domaći održavaju prednost s kraja prvog dijela a Varaždinci ih pokušavaju sustići. Domaći imaju prednost sve do infarktne završnice u kojoj prvo izjednačenje dolazi na 32:32 u posljednjoj minuti ali domaćini koriste posljednji napad i bodovi ostaju u Velikoj Gorici.

U GRK Varaždin 1930 najbolji strijelci su bili Vidaček s osam golova, Novak sa sedam,  pet,  Šagij s pet, te Trojko i Budinski s po četiri postignuta gola.