GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Varaždinci poraženi u Sesvetama u 7. kolu Paket 24 Premijer lige

Objavljeno: 10.11.2019. 20:46

Zadnja izmjena: 10.11.2019. 20:49

U 7. kolu Paket 24 Premijer lige varaždinski rukometaši GRK Varaždin 1930 izgubili su na gostovanju od ekipe MRK Sesvete 27:24 (12:10).

Prvo poluvrijeme rukometaši Sesveta većim su dijelom bili u blagoj prednosti ali su im Varaždinci stalno "puhali za vrat". Posljednje izjednačenje prije odmora bilo je na 8:8 u 21. minuti. U drugom dijelu Varaždinci više nisu bili u egalu a u 50. minuti prilikom rezultata 17:16 bili su posljenji puta na -1. Do kraja domaći povećavaju prenost da bi je pred kraj Varaždinci smanjili na konačnih 27:24.

Najefikasniji u redovima GRK Varaždin 1930 bili su Novak u Vujović s po šest pogodaka, a slijedio ih je Vidaček s četiri i Budinski s tri.

Na prvenstvenoj ljestvici Varaždin 1930 nalazi se na šestom mjestu sa šest osvojenih bodova u sedam kola.