GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Varaždinci se bez bodova vraćaju iz Poreča i na pretposljednjem mjestu prvenstvene ljestvice

Objavljeno: 29.02.2020. 20:41

Zadnja izmjena: 29.02.2020. 20:46

Varaždinski rukometaši iz Poreča se vraćaju bez bodova. U 17. kolu Paket 24 Premijer lige poraženi su 30:25 (13:10).

Dabrovi su parirali domaćim rukometašima do 12. minute, kada je rezultat bio 5:5. Nakon toga do 22. minute domaći rade plus četiri i odalze na 9:5. Varaždinci do kraja poluvremena pokušavaju stići tu prednost ali ne uspijevaju i na odmor se odalzi rezultatom 13:10.

Početkom drugog dijela Darbrovi stižu dva puta na minus jedan gol ali ne uspijevaju izjednačiti rezultat. Još jednom se pojavljuje mala nada u 48. minuti kada dolaze na 22:20, sli ništa više od toga. Do kraja domaćini rutinski povaćavaju prednost za slavlje na 30:25.

Najefikasniji u redovima GRK Varaždin 1930 bili su Vojnović i Vidaček s po šest golova, zatim Mlakar tri te Novak i Tači s po dva. Golman Baranašić skupio je 12 obrana.

Nakon utakmica 17. kola Varaždinci su ostali na 13 osvojenih bodova i pali su na pretposlednje mjesto prvenstvene ljestvice.