Varaždinci se na prvenstvu regije u karateu vratili s medaljama

Piše: eVarazdin.hr

Objavljeno: 04.02.2013. 16:21

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 08:46

U subotu, 2. veljače u Gradskoj sportskoj dvorani u Đurđevcu je održano prvenstvo Sjeverozapadne Hrvatske u karateu.

Nastupilo je 22 kluba iz regije. Za karate klub „Varaždin“ nastupili su Luka Salihović, Lovro Rozman, Tibor Kovačić, Josip Skender, Mislav Mlinarec, Borna Antončić, Tara Nikolić, Ivona Ciglar, Jana Skender i Jelena Puzak.

Luka Salihović u kategoriji učenici -30 kg i Tibor Kovačić u kategoriji učenici -38 kg ostali su bez medalja.

Lovro Rozman u kategoriji učenici -38 kg osvojio je 2. mjesto. Josip Skender u kategoriji mlađi kadeti -36 kg osvojio je 1. mjesto. Mislav Mlinarec u kategoriji mlađi kadeti -48 osvojio je 2. mjesto.

Tara Nikolić i Ivona Ciglar nastupile su u kategoriji učenice -36 kg i u dramatičnom finalu Ivona je pobijedila te je osvojila 1. mjesto, a Tara se zadovoljila 2. mjestom. Jelena Puzak nastupila je u kategoriji mlađe kadetkinje -45 kg i osvojila 3. mjesto.

Jana Skender nastupila je u kategoriji učenice -40 kg i osvojila 1. mjesto. Naš predstavnik u katama, Borna Antončić osvojio je 3. mjesto u kategoriji kadeti kate.