ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Varaždinke izgubile u Bjelovaru ali i dalje ostaju na četvrtom mjestu

Objavljeno: 08.12.2019. 11:07

Zadnja izmjena: 08.12.2019. 11:14

U susretu 11. kola 1. HRL za žene rukometašice ŽRK Koka izgubile su u derbiju, igranom u Bjelovaru. Varaždinke su poražene 23:21 (11:10), s dva gola razlike u čvrstoj utakmici u kojoj su obrane bile u prvom planu.

U susret su bolje ušle varaždinske rukometašice i u 7. minuti su vodile 5:1, da bi u 12. minuti bilo 6:6. Do poluvremena se igralo izjednačeno, uz malu prednost igračica Bjelovara 11:10.

U drugom poluvremeno ponovo gosta izjednačeno do 15:15 u 42. minuti, od tada domaće rukometašice minimalno vode i na kraju pobjeđuju 23:21.

Prilika za nove bodove bit će već idućeg vikenda kada Varaždinke putuju u Osijek.
U strijelce su se upisale: Dežić 5, Domjan, Mrazović K., Jurčić po 4, Jalušić i Furjan po 2.