ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Varaždinke očekivano poražene od prvoplasirane ekipe lige, RK Lokomotiva

Objavljeno: 10.02.2019. 21:41

Zadnja izmjena: 10.02.2019. 21:56

ŽRK Koka odigrao je jednu od najtežih ili jednu od najlaških utakmica. Igrali su protiv prvoplasirane ekipe lige, RK Lokomotiva, te bi bilo što drugo osim poraza bilo pravo sportsko čudo.
U 15. kolu 1. Hrvatske rukometne lige za žene odigrana je utakmica u kojoj su Varaždinke cijelo prvo poluvrijeme držale korak sa trenutno prvom ekipom lige te na poluvrijeme odlaze rezultatom 13:14.
U drugom dijelu ekipa Lokomotive se odvaja na pet razlike, ali u 44. minuti rukometašice ŽRK Koka dolaze na samo dva gola zaostatka i javlja se iskra nade. Nažalost, koncentracija u igri Varaždinki opet pada te Lokomotiva odlazi na +6 te mirno završava utakmicu.

U strijelce su se upisale: Ćurić 8, Domjan i Mrazović 6, Juričić i Blažek 3

Sljedeće kolo Varaždinke očekuje još jedna slična utakmica jer gostuju u Koprivnici kod ekipe RK Podravka Vegeta.