ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

Varaždinske rukometašice u Dugom Selu osvojile dva boda teže nego se očekivalo

Objavljeno: 08.03.2020. 20:50

Zadnja izmjena: 08.03.2020. 20:55

Rukometašice ŽRK Koka vraćaju se iz Dugog Sela s nova dva boda. U utakmici 19. kola 1. HRL za žene pobijedile su ekipu ŽRK Dugo Selo 55 25:22 (9:11).

Varaždinke su loše ušle u utakmicu. Na samom početku domaće rukometašice rade seriju 4:0 i tako se usmjerava cijelo poluvrijeme. Na kraju je bilo, dostižnih 11:9.

U drugom poluvremenu na teren izlazi neka druga ekipa ŽRK Koka. Obrana se igra puno bolje i uz par lakih golova Varaždinke preuzimaju vodstvo već u 33. minuti od 12:11. Do kraja utakmice rukometašice Dugog Sela nisu ozbiljnije zaprijetile Varaždinkama koje kontroliraju susuret do posljednje minute. Konačan rezultat 25:22 za Koku realan je prikaz stanja na terenu.
U strijelce su se upisale: Dežić 10, Mrazović M. 4, Mrazović K. i Furjan po 3, Jalušić i Ljubić po 2, Domjan 1. Tušek je dodala 13 obrana i Šopar jednu.