Varaždinski rafteri sezonu zavšili devetim mjestom u Banja Luci

Objavljeno: 12.06.2012. 13:04

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Rafting klub Matis proteklog vikenda nastupio je na Euro kup u Banja Luci, koja se održavala  na prirodnoj stazi rijeke Vrbas i osvojio ukupno deseto mjesto.

U kategoriji od 27 ekipa iz cijele Europe varaždinski rafteri u disciplini slalom bili su osmi, u  sprintu trinaesti, dok su u spustu zauzeli  jedanaesto mjesto što je rezultiralo sveukupnim desetim mjestom.

Utrka se ujedno bodovala za Hrvatski kup gdje su u disciplinama slalom zauzeli treće, a u sprintu i spustu četvrto mjesto. Ovo je ujedno bila i posljednja utrka prvog dijela sezone koja je završena  na ukupnom četvrtom mjestu Hrvatskog kupa.

Kraj prvog dijela sezone ne znači i kraj klupskih aktivnosti već se ubrzavaju priprema za treću po redu Dravanturu koja će se ove godine odvijati u terminu 29.lipnja do 01.srpnja.