GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Varaždinski rukometaši demonstrirali moderan i efikasan rukomet u pobjedi nad Dubravom

Objavljeno: 05.11.2019. 20:41

Zadnja izmjena: 05.11.2019. 20:42

Gradski rukometni klub Varaždin 1930 priredio je pravu rukometnu feštu u dvorani u Graberju, pobijedivši RK Dubrava u 6. kolu Paket 24 Premijer lige. Konačni rezultat 35:24 samo je dokaz odlične sportske predstave Varaždinaca.

Susret je bio u egalu do 9. minute kada je rezultat posljednji puta bio izjednačen i to 5:5. Do kraja prvog dijela ritam diktiraju domaći rukometaši i na odmor odlaze s prednosti od pet golova, 20:15.

U nastavku susreta Varaždinci samo povećavaju prednost i demostriraju odličnu igru. Krajnji rezultat 35:24 potvrda je teze da će Graberje postati neosvojiva "tvrđava" za konkurente varaždinskih rukometaša u Paket 24 Premijer ligi.

Najefikasniji u redovima GRK Varaždin 1930 bili su Vujović i Trojko s po 7 golova, Špruk i Vidaček postigli su po 5 golova, a po 3 gola postigli su Novak i Šagij.