GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Varaždinski rukometaši i dalje vodeći u Paket24 Premijer ligi

Objavljeno: 24.10.2020. 19:59

Zadnja izmjena: 24.10.2020. 20:07

Rukometaši GRK Varaždin 1930 večeras su u sklopu 5. kola Paket24 Premijer lige pobijedili ekipu Bjelovara 24:20 i tako ostali na samom vrhu prvenstvene ljestvice.

Varaždinski rukometaši, osim početnih 0:1, nisu dozvolili gostijućim rukometašima iz Bjelovara da budu u rezultatskoj prednosti. Tijekom prvog poluvremena domaći igrači bili sui na plus pet golova ali je poluvrijeme završilo 12:8.

U drugom dijelu susreta nekoliko puta su Varaždinci bili i na plus šest golova, a Bjelovarčani su smanjivali prednost. Tako da je do kraja rezultat na semaforu ostao 24:20.

Najefikasniji u redovima Varaždina 1930 bio je Fabijan Grubišić sa sedam postignutih golova, a odmah do njega bio je Tomislav Špruk s pet golova.