GRADSKI RUKOMETNI KLUB VARAŽDIN1930

Varaždinski rukometaši poraženi su u Zagrebu od Dubrave, vodeće ekipe Premijer lige 36:32

Objavljeno: 26.11.2018. 10:48

Zadnja izmjena: 26.11.2018. 10:48

Mladi rukometaši GRK Varaždin 1930 izgubili su susret 9. kola Premijer lige od ekipe zagrebačke Dubrave 36:32.

Vodeća ekipa Premijer lige iskoristila je prednost domaćeg terena te iskustva i zadržali prvo mjesto. Varaždinci su u utakmicu ušli vrlo dobro i rezultat je bio izjednačen do 9:9 u 16. minuti. U drugom dijelu prvog poluvremena domaći rukometaši polagano se odvajaju i na pouvrijeme se odčazi rezultatom 19:15.

U drugom dijelu rukometaši Dubrave održavaju prednost i ne dozvoljavaju ekipi Varaždina 1930 da im se rezultatski približi i dovedu utakmicu u neizvjesnost. Tako susret završava rezultatom 36:32.

Nakon devet odigranih kola Varaždinci ostaju na 8. mjestu sa šest osvojenih bodova. U sljedećem kolu, koje je narasporedu u subotu ili nedjelju Varaždinci putuju u Labion kod ekipe Rudara Labin.