Varteks Di Caprio sezonu završio porazom kod Marine Kaštela

Objavljeno: 26.05.2012. 19:52

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 09:16

Rukometaši Varteks Di Caprija sezonu nisu uspjeli završiti uspješno. Naime, varaždinski rukometaši u subotu su na gostovanju poraženi od Marine Kaštela 32-28 i tako prvenstvo završili na predposljenjem mjestu Lige za ostanak...

U susret su bolje ušli Kaštelani te u 5. minuti vodili 5-1. U nastavku su domaćini održavali stečenu prednost da bi se u 21. minuti "odlijepili" na plus sedam. No, u završnici prvog dijela Varteksovci su smanjili prednost rukometaša Marine Kaštela, a prvi dio završio je 17-14.

U drugi dio odlično su ušli varaždinski rukometaši te smanjili prednost na 17-16, no kaštelanski rukometaši dodali su "gasa" te se serijom 5-0 odvojili na plus šest. Domaćini su prednost održavali do 48. minute, kada su se Varteksovci približili i u naredne četiri minute prednost smanjili na minus tri.

No, snage kod Varteks Di Caprija za totalni priključak nije bilo pa su rukometaši Marine Kaštela na kraju slavili 32-28.

Najraspoloženiji u domaćim redovima bio je Petar Topić s devet postignutih pogodaka, dok se kod Varteks Di Caprija istaknuo Dominik Peček sa šest postignutih zgoditaka.

Ovim porazom rukometaši Varteks Di Caprija završili su sezonu na predposljednjem mjestu Lige za ostanak pa ćemo i iduće sezone gledati Varteks Di Caprio u Premijer ligi.

Marina Kaštela-Varteks Di Caprio 32-28 (17-14)

Marina Kaštela: Pepur, Bujas, Markota, Knezović, Topić 9, Ilić, Krokar 4, Javorčić 2, Babić 1, Bujas 3(2), Bosnić (12+0 obrana), Jukić, Radnić 6(2), Družijanić (1+0 obrana), Vukić, Nenadić 5, Trener: Ante Juraškin

Varteks Di Caprio: Žitnjak (5+1 obrana), Trojko 5(3), Žnidarić 1, Brdar 5, Rodik 3, Petrić, Varšić, Bačani, Prole 3, Tači, Hirš, Marčec 5(1), Peček, Ašanin (10+1 obrana), Trener: Vladimir Vujović