Varteks Di Caprio savladan na domaćem terenu od Spačve

Objavljeno: 22.09.2011. 09:25

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Varteks Di Caprio nije uspio doći do prve prvenstvene pobjede. Iskusna momčad Spačve iz Vinkovaca u varaždinskoj Areni savladala je mladiće iz Varteksa rezultatom 40-35.

Rukometaši Varteksa bolje su otvorili utakmicu, te su u petoj minuti imali prednost 4-2. Iskusna momčad Spačve rezultat je poravnala na 4-4 i od tada momčadi su se izmjenjivale u prednosti od jednog do dva pogotka sve do 24. minute.

Zadnjih pet minuta prvog poluvremena Špačva dolazi do prednosti, te svoju prednost povećava na pet pogodaka. Prvo poluvrijeme završava 22-17 za goste.

Prvih deset minuta drugog poluvremena gosti održavaju svoju prednost od pet pogodaka. U 40. minuti počinje nalet domaćina, te momci Tomislava Štimca u 44. minuti dolaze na 26-27.

Snage za izjednačenje nije bilo, te se gosti ponovo odljepljuju i utakmicu sa pet pogodaka prednosti rutinski privode kraju.

U momčadi Varteks Di Caprija najefikasniji bio je Luka Šebetić koji je postigao 11 pogodaka, dok su kod gostiju najbolji bili Mišić i Didić sa šest pogodaka, uz odličnog golmana Juzbašić koji je uspio skupiti 22 obrane.

Zanimljivo je kako su se od gostujućih igrača svi upisali na listu strijelaca, što je dokaz da je Spačva prava momčadska ekipa.

U sljedećem kolu Varteks Di Caprio u subotu gostuje u Splitu.

Rezultat:

Varteks Di Caprio- Spačva 35-40 ( 17-22 )

Varteks Di Caprio: Ašanin ( 10 obrana ), Benko, Žitnjak, Hlapčić, Tači, Babić 3, Raguž 1, Trojko 3, Marenčić 1, Brdar 6, Ledinski, Mirković, Prole 5, Žganec 5, Štimac, Šebetić 11

Špačva: Juzbašić ( 22 obrane ), Androš 2, Ivanković 2, Gazić 1, Kalaica 1, Tomas 5, Mišić 6, Didić 6, Klarić, Pahanić 2, Mišić 1, Šunda 3, Raljević 4, Kuže 5, Pongračić 1, Oroz 1