MEĐUŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA ČK-VŽ

Varteks poražen u Nedelišću, a Podravina pobijedila Dubravku-Zagorac

Objavljeno: 10.03.2019. 09:30

Zadnja izmjena: 10.03.2019. 09:33

Jučer su odigrana dva susreta 16. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin i u obje su pobijedili domaćini.

U Nedelišću je domaće Nedelišće pobijedilo Varteks 2:0. Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Slunjski u 36. minuti i Pintarić 45. minuti. Utakmica je prošla u znaku proslave 29.-te godišnjice navijačke skupine White Stones. Na utakmici je bilo oko 650 gledatelja.

U drugoj jučerašnjoj utakmici Podravina je u Ludbregu pobijedila Dubravku-Zagorac 3:0. Za Ludbrežane je strijelac bio samo Nikola Valjak i to u 16, 51, i  58. minuti. Gosti su smanjili na 3:1 golom Daria Sakača u 85. minuti.

Danas su na rasporedu preostali susreti 16. kola MŽNL Čakovec-Varaždin, svi susreti počinju u 15,00 sati, osim onaj u Čakovcu koji je na rasporedu u 10,00 sati:

• Domašinec: Dinamo(D) - Polet (SMnM)
  • Čakovec: Sloga(Č) - Novi Marof
  • Dunjkovec_Pretetinec: Međimurec - Mladost Komet
  • Jalžabet: Jalžabet - Omladinac(NSR)
  • Nedeljanec: Nedeljanec - Pušćine
  • Beletinec: Bednja - Rudar