Varteks "smrznut" u Kranjčevićevoj

Nogometaši Varteksa nastavili s nizom poraza u proljetnom dijelu Prve HNL
Objavljeno: 12.03.2010. 19:21

Zadnja izmjena: 07.12.2015. 08:57

NK Varteks nastavlja s nizom poraza u proljetnom dijelu Prve hrvatske nogometne lige. U prvom susretu 20. kola na gostovanju u Kranj?evi?evoj doma?in Zagreb je uvjerljivo pobijedio rezultatom 3-0 (2-0). Mrežu "kroja?a" na teškom terenu na?eo je Davor Vugrinec golom iz slobodnog udarca u 19. minuti, a potom je stvar preuzeo u ruke Beshart Abdurahimi, te s dva pogotoka u 36. i 51. minuti potvrdio tri boda za doma?ina. Varteks se probudio tek nakon toga, no nije uspio konkretizirati ni jednu od prilika za pogodak. U Varaždin sljede?e kolo dolazi drugoplasirana Cibalia. Utakmica se igra u subotu, 21. ožujka u 15.00 sati. 1. HNL - 20. kolo (subota): Zagreb - Varteks 3-0 Hajduk – Rijeka (uz prijenos na HTV 2 u 20.15 sati) Dinamo – Zadar Cibalia – Lokomotiva Me?imurje – Osijek Istra 1961 – Croatia Sesvete Karlovac – Slaven Belupo Šibenik – Inter Tablica Prve HNL: 1. Dinamo 45,  2. Cibalia 37… 10. Inter 20, 11. Varteks 20, 12. Zadar 20,  13. Me?imurje 20, …16. Croatia Sesvete 10 bodova.