Vidovec BIOS lagano do devete pobjede

Vidovec BIOS u posljednjoj ligaškoj utakmici jeseni, pobijedio AG Dinas
Objavljeno: 12.12.2010. 01:41

Zadnja izmjena: 07.12.2015. 08:56

Kao i tijekom cijelog prvenstva, Vidovec BIOS furiozno je zaklju?io prvi dio sezone, uvjerljivom pobjedom nad AG Dinasom iz ?ur?enovca, u sklopu 10. kola 2. HRL Sjever, ostvarivši tako devetu pobjedu iz devet odigranih susreta. Od po?etka su vidove?ki rukometaši krenuli vrlo uvjerljivo, odli?nim obranama vratara, ?vrstom igrom u obrani i kontrama, stigli su ve? u 17. minuti na 16:5. Prvo poluvrijeme okon?ali su s devet pogodaka razlike. U nastavak kre?u malo opuštenije, što ih je «koštalo» približavanja gostiju na samo pet pogodaka razlike. Ipak, razlika u kvaliteti bila je prevelika te Vidovec BIOS vrlo brzo vra?a stvari na svoje mjesto te je vrlo brzo 10 golova razlike. Na kraju velikih 14 golova, za devetu pobjedu iz devet susreta. - Lijepa utakmica za kraj prvenstva, bila je o?ekivana pobjeda za nas, odigrali smo koncentrirano sa ?vrstom obranom i dokazali da zaslužujemo prvo mjesto. Ve? pomalo se misli na prolje?e, gdje ?emo imati ?ak sedam utakmica na gostovanjima, no trebali bi još podi?i uvjete rada i zadržati prvo mjesto – kazao nam je nakon susreta trener RK Vidovec BIOS-a Zvonimir Melnjak. Prvi strijelac utakmice bio je Vladimir Malner sa osam golova, a Miljenko Melnjak i Damir Turkovi? dodali su pet pogodaka. U redovima gostiju najefikasniji bio je Ivan Tomi?i? sa devet golova. U sljede?em kolu Vidovec BIOS je slobodan, tako da je ovo bila posljednja ligaška utakmica. No prvenstvo nije niti blizu gotovo. Ve? u srijedu igraju Vidov?ani kup utakmicu protiv prvoligaša Ivan?ice. Radi se o polufinalu kupa, a tijekom sezone su ve? u nekoliko navrata i pobije?ivali Ivan?icu. - Nemaju te utakmice veze s ovom koja nas ?eka, trening utakmice su jedno, a službene nešto sasvim drugo. O?ekuje nas tvrda utakmica, lokalni derbi i polufinale kupa. Kod svakog igra?a sigurno ne?e manjkati dodatne motivacije i nadam se da ?emo opravdati našu dobru formu, iako su oni favoriti kao ipak ekipa u višem rangu natjecanja od nas – istaknuo je Melnjak.
Vidovec BIOS – AG Dinas 38:24 (19:8) Vidovec.Dvorana OŠ Vidovec. Gledatelja: 400. Suci: Bosak i Herceg (oba Varaždin). Nadzornik: Vladimir Sokol (Varaždin). Vidovec BIOS: Benko, Dobovi?nik 1, Lili? 1, Kežman 2, Brkinja? 1, Svetec 3, Brezi? 1, N. Melnjak 5, Posavec, M. Melnjak 5(1), Jergan, Breljak 4(1), Vujovi?, Lovren?i? 4, Malner 8(2), Turkovi? 5. Trener: Zvonimir Melnjak. AG Dinas: Bencek, Rotim, Kragojevi? 3, Petrovi? 2, Farkaš, Tomi?i? 9(3), Petrovi?, Neki? 5, Kufner, Novoselac 2, Ore? 3, Mikitišin. Trener: Goran Hribar. Sedmerci: Vidovec BIOS 4(4); AG Dinas 3(4). Isklju?enja: Vidovec BIOS 4 minute (Dobovi?nik, M. Melnjak), AG Dinas 8 minuta (Neki? 2+2, Tomi?i?, Kragojevi?).