TENIS KLUB VARAŽDIN 1181

Zapaženi rezultati mladih tenisača TK Varaždin 1181 u regionalnim natjecanjima

Objavljeno: 30.04.2019. 13:52

Zadnja izmjena: 30.04.2019. 13:56

Mlađe uzrasne kategorije Tenis kluba Varaždin 1181 odlično se predstavljaju na regionalnim natjecanjima.

Ivanek Stjepan najbolji je tenisač do 16 godina u sjeverozapadnoj tenisjkoj regiji. Stjepan je u napetom finalu pobijedio klupskog suigrača Bornu Jagetića rezultatom 7:6, 5:7 i 6:1. U konkurenciji juniorki Lucija Mišak i Vini Cecelja porazima u polufinalu zauzele su odlična 3/4. mjesta.

Odličan vikend za tenisače i tenisačice TK Varaždin 1181 do 10 godina zaokružio je Rian Bregović osvojivši 1. mjesto na turniru iz kalendara TSSH do 10 godina.
Od ostalih natjecatelja valja izdvojiti Ivana Bračka i Davida Mikića koji su osvojili 1. i 2. mjesto u srebrnoj skupini, te Dora Konakčijev koja je osvojila 1. mjesto u srebrnom skupini kod djevojčica.