KAJAK KANU KLUB VARTEKS

Zapaženi uspjeh kajakaša KKK Varteks u Bosni i Hercegovini

Objavljeno: 09.08.2019. 22:57

Zadnja izmjena: 09.08.2019. 23:01

U Novom Gradu i u Bosanskoj Krupi (BiH) održane su dvije utrke kajakaša na kojima su sudjelovali članovi Kajak kanu kluba Varteks.

Na utrci u Novom Gradu Klara Dvorski osvojila je prvo mjesto u kategoriji kajak juniorke. U kategoriji kanu seniori Robert Rauš osvojio je prvo, a Davorin Šestanj drugo mjesto, dok je Michel Ivić osvojio treće mjesto u kategoriji kajak veterani.

Na utrci u Bosanskoj Krupi Klara Dvorski ponovno je potvrdila prvo mjesto u kategoriji kajak K-1 žene, a Michel Ivić treće mjesto u kategoriji kajak veterani. Uspjeh u osvojenim medaljama upotpunili su Robert Rauš i Davorin Šestanj sudjelovanjem u tradicionalnoj 39. trci unskih lađara, na kojoj su uz dva člana domaćina osvojili treće mjesto od 20 lađa.