NOGOMETNI KLUB IVANČICA

Znaju se pobjednici dvodnevnog turnira za mlade nogometaše u Ivancu

Objavljeno: 29.01.2019. 11:32

Zadnja izmjena: 29.01.2019. 11:34

Škola nogometa NK Ivančica Ivanec zajedno s roditeljima polaznika, proteklog je vikenda uspješno organizirala dva  međunarodna malonogometna turnir „EFCO – U9/10 KUP IVANEC 2019“ za igrače rođene 2009. i 2010. godine.

U subotu na EFCO – U9 KUP IVANEC 2019 turniru nastupilo je 14 ekipa, a naslov je osvojila ekipa NK Ivančica Ivanec u sastavu: Adrian Galić, Alen Kunalić, Ivano Križan, Filip Cahunek, Leon Glasnović, Luka Habek, Jan Mendaš, Martin Korpar, Filip Ravlić - trener: Filip Šagij.

Oni su u četvrtfinalu svladali NK Rudar DZ rezultatom 4:0, u polufinalu su bili bolji od NK Međimurje Čakovec 1:0, da bi u finalu pobijedili ŠN Lumen iz Varaždina 2:0.

U finalu je regularni dio završio 0:0, a nakon penala slavila je NK Ivančica s ukupnih 2:0. Treće mjesto osvojio je NK Međimurje Čakovec, koji je u susretu za treće mjesto pobijedio NK Slaven Belupo s 1:0.

Najboljim golmanom turnira proglašen je Adrian Galić iz NK Ivančica Ivanec, najbolji strijelac je Gabrijel Vidaček sa šest pogodaka iz ŠN Lumen, dok je najbolji igrač Jan Korotaj iz ŠN Lumen.

U nedjelju na EFCO – U10 KUP IVANEC 2019 turniru nastupilo je 10 ekipa, a naslov je osvojila ekipa NK Varteks Varaždin u sastavu: Luka Tomašić, Marko Tomašković, Dino Protrka, Borna Murić, Fran Marčec, Matej Ježovita, Ivan Habek, Alen Tuk i Matej Vugrin - trener: Dominik Matučec.

Oni su u polufinalu bili bolji od NK Zagreb 1 rezultatom 3:2, da bi u finalu pobijedili NK Slatina iz Slovenije 1:0.

Treće mjesto osvojio je NK Varaždin "Plavi", koji je u susretu za treće mjesto pobijedio NK Zagreb 1 s 2:1.

Najboljim golmanom turnira proglašen je Luka Tomašić iz NK Varteks, najbolji strijelac je Karlo Levanić sa šest pogodaka iz NK Varaždin, dok je najbolji igrač Amadej Filipčić iz NK Slatina Slovenija.

Nagrade je najboljim pojedincima i momčadima podijelio Josip Grđan, predsjednik NK Ivančice Ivanec, zahvalivši se pritom svim roditeljima i donatorima na sudjelovanju u organizaciji jednog od najboljih i najljepših turnira. Organizator, NK Ivančica zahvaljuje svim roditeljima, sponzorima i donatorima.