ŽENSKI RUKOMETNI KLUB KOKA

ŽRK Koka neriješeno u Dugom Selu, a u subotu nova pripremna utakmica protiv Sesveta

Objavljeno: 15.08.2019. 19:11

Zadnja izmjena: 15.08.2019. 19:11

Jučer je seniorska ekipa ŽRK Koka odigrala prva prijateljsku i pripremnu utakmicu i to u gostima protiv ŽRK Dugo Selo.
Susret je završio izjednačeno, rezultatom 29:29. U početku susreta Varaždinke su pokazale svoju odličnu igru u obrani gdje je iza obrane ponovno stajala iskusna Janja Golubić te lakim golovima iz kontre i polukontre vodile i s osam golova razlike.
U drugom poluvremenu pada koncentracija te se ekipa Dugog Sela vraća na -4. U zadnjih 5 minuta igre trener Canjuga zamijenio je cijeli sastav te Dugo Selo uspijeva zabiti u zadnjoj sekundi gol za izjednačenje.
Bila je ovo prva prijateljska utakmica iz koje se vidjelo na čemu se još mora raditi i vježbati, a već u subotu ih čeka novi test. U GSD Varaždin odigrat će susret protiv RK Sesvete Agroproteinka s početkom u 10,30 sati.