2. MUŠKA KOŠARKAŠKA LIGA SJEVER

Županijski derbi ludreškog Grafičara i varaždinske Vindije pripao gostima

Objavljeno: 17.02.2019. 13:14

Zadnja izmjena: 17.02.2019. 13:25

U 13. kolu 2. Muške košarkaške lige Sjever susreli su se u Ludbregu domaći Grafičar i varaždinska Vindija. Pobijedili su gosti rezultatom 74:55.

Domaćini su Igrali bez većine prvotimaca zbog bolesti ili drugih obaveza, pa su tako na neki način olašali posao gostima. Međutim, bila je to prilika da se isprobaju neki mlađi igrači koji čekaju svoje mjestu u početnom sastavu.

Varaždinci su iskoristili ponuđenu priliku i došli do pobjede, koja im omogućuje da se pomaknu s dna prvenstvene ljestvice. Gosti su prvo poluvreme dobili 39:32, a domaći su samo u trećoj četvrtini zaprijetili Varaždincima. U posljednjoj četvrtini košarkaši Vindije ostvaruju nedostižnu prednost i odnose vrijene bodove.

KK GRAFIČAR Ludbreg – KK VINDIJA Varaždin 55 : 74 (17:19,15:20,17:16,6:19)

Dvorana OŠ Ludbreg

KK Grafičar: Vađunec B. 4, Turek R. 0, Križanić S. 0, Hrelec N. 0, Mikec D. 5 (1x3), Svaty A. 10 (1x3), Nakić A. 14 (2x3), Radiković P. 0, Stjepić F. 8, Šamarija K. 0, Dijanušić B. 14 (2x3);  trener Danijel Papp.

KK Vindija: Jakšić I. 19 (2x3), Labaš I. -, Pizek H. 5 (1x3), Grđan V. 10 (2x3), Cesarec M. 2, Fumić P. -, Kovačić B. 0, Kapustić M. 11, Bađun M. (cap) 13, Kuparić M. 14 (1x3), Vujović V. -, Mak P. 0; trener Dražen Cesar.