Prvoga tjedna u svibnju, točnije u nedjelju 5. svibnja, u Varaždinu će se održati izbori za Vijeća mjesnih odbora, a mi vam donosimo nositelje liste svih stranaka u svakome od njih.
Mjesnih odbora u Varaždinu ukupno je 16, pri čemu među tri najveća spadaju četvrti, treći i peti mjesni odbor, koji zajedno broje više od 21 tisuću ili gotovo polovicu birača, kojih je pak ukupno više od 39,7 tisuća. Tko vas želi predstvljati u vašem mjesnom odboru, pogledajte ovdje i odlučite kome ćete dati svoj glas:
4. MJESNI ODBOR: 9.4 TISUĆE BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ : SVEN BUNTA
- HNS: DEJAN BJELIVUK, univ.bacc.oec.
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA - GIZELA MIHALJEVIĆ
- SDP-REFORMISTI-HSU: STJEPAN LONČAR
3. MJESNI ODBOR: 6 TISUĆA BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ: ROBERT PUJA
- HNS: BORIS ŠAMEC
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – DEJAN KOVAČIĆ
- SDP-REFORMISTI-HSU: NENAD KOŠĆAK
5. MJESNI ODBOR: 5,6 TISUĆA BIRAČAž
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ: DARKO NOVOSELEC, mag.ing.prom.
- HNS: MARIO SAMBOLEC
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – NENAD ROŽIĆ
- SDP-REFORMISTI-HSU: ANTONIO HIRŽIN
6. MJESNI ODBOR "BANFICA": 5 TISUĆA BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ: BRANKO DRUŽINIĆ
- HNS: TAMARA LJUBIĆ
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – JOSIP KAHLINA
- SDP-REFORMISTI-HSU: GORDANA MARSENIĆ
2. MJESNI ODBOR: 2,8 TISUĆE BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ: KREŠIMIR ČOP
- HNS: MATEJA REMAR
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – DRAŽEN KOLAK
- SDP-REFORMISTI-HSU: IVANA GOLUBIĆ HORVAT
7. MJESNI ODBOR "BIŠKUPEC": 2,1 TISUĆA BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ: ELVIS ŠEGOVIĆ
- HNS: SINIŠA LACKOVIĆ
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – JURAJ ROŽIĆ
- SDP-REFORMISTI-HSU: NEDJELJKO NOVAK
1. MJESNI ODBOR "CENTAR": 1,8 TISUĆA BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ : MARTINA JERBIĆ-CECELJA
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – ROBERT ROTH
- SDP-REFORMISTI-HSU: MARIJA BRANKOVIĆ
MO KUĆAN MAROF: 1,1 TISUĆA BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ : JURICA BEHIN
- HNS: RAJKO KOCIJAN
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – ZDENKA MAVRIČEK
- SDP-REFORMISTI-HSU: MIRJANA SOLDATEK
MO JALKOVEC: 1,1 TISUĆU BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – JOSIP DREVEN
- SDP-REFORMISTI-HSU: ROBERT VUGRIN
MO HRAŠĆICA: 1,1 TISUĆU BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – DARKO AUKER
- HDZ: DAMIR LALJEK
- SDP-REFORMISTI-HSU: BRANKO POLJAK
MO GORNJI KUĆAN: 920 BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ : GORAN BOBEK
- HNS: JELENA ZRINSKI BERGER
- SDP-REFORMISTI-HSU: TAMARA ŠABIĆ
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – SANJA ZEGNAL
MO DONJI KUĆAN: 648 BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – MILORAD CAFUK
- HDZ: ZDRAVKO VRBANIĆ
- HNS: VLADO VLAŠIĆ
- SDP-REFORMISTI-HSU: ŠTEFICA VIDOVIĆ
MO ČRNEC BIŠKUPEČKI: 586 BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – MARIO FRNTIĆ
- HDZ: LUKA CONAR
- HNS: ZVONKO VUGRINEC
- HSLS: MIODRAG PAP
- SDP-REFORMISTI-HSU: LUCIJA CIKAČ
MO GOJANEC: 500 BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ: MELITA POMPER
- HNS: BERISLAV BRAČKO
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA: MARIO PRESTER
- SDP-REFORMISTI-HSU: MARIN TOMAŠIĆ
MO ZBELAVA: 417 BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HNS: MARIO MAVRIČEK
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – DANIJEL MAVRIČEK
- SDP-REFORMISTI-HSU: IVANA BOROVEC
MO POLJANA BIŠKUPEČKA: 388 BIRAČA
Cijelu listu pogledajte ovdje.
- HDZ: DARKO FRNTIĆ
- KANDIDACIJSKA LISTA GRUPE BIRAČA – FRANJO PUŠKADIJA
Komentari