oglas za posao

Tvrtka Elektro Kruno d.o.o. traži kandidate za ove novootvorene pozicije, evo detalja

Objavljeno: 28.02.2023. 16:48

Zadnja izmjena: 28.02.2023. 16:48

Tvrtka Elektro Kruno d.o.o., zbog ugovorenih novih projekata i povećanja obujma posla, raspisuje natječaje za sljedeća radna mjesta:

ELEKTROINSTALATER/ELEKTROINSTALATERKA

- za rad na području Republike Hrvatske

- broj traženih radnika: 5

Uvjeti:

  • SSS elektroinstalater/ka
  • poželjno je iskustvo no dobrodošli su i motivirani početnici
  • spremnost i volja za rad
  • vozačka dozvola B kategorije

Opis poslova:

  • izvođenje električnih instalacija na građevinama i privremenim gradilištima, tvorničkim halama i kućnih instalacija
  • izvođenje instalacija na radnim strojevima
  • ostali poslovi vezani za električne uređaje i naprave

Što nudimo:

  • puno radno vrijeme
  • zaposlenje na određeno, mogućnost stalnog zaposlenja
  • atraktivna redovita primanja
  • organiziran i plaćen smještaj, te prijevoz službenim autom
  • poslodavac osigurava alat te radnu odjeću i radnu obuću
  • osigurane dodatne edukacije
  • rad u zdravom i poticajnom radnom okruženju s mogućnostima usavršavanja i stjecanja novih znanja

Ako ti se navedeno čini zanimljivim, prijavi se i POSTANI DIO NAŠEG TIMA!

Prijave:

Komentari