1.ŽNL: Obreš u sudačkoj nadoknadi do pobjede protiv Dubravke

Objavljeno: 02.11.2014. 19:41

Odigrano je 12. kolo Prve županijske lige, a vodeće Čevo poraženo je kod Poleta u Tuhovcu...

Tuhovčani su slavili 2:0 pogocima Darka Knapića i Denisa Bartolca. Drugoplasirani Varaždin ŠN pobijedio je Nedeljanec 3:2, dok je trećeplasirani Polet iz Cestice u Svibovcu Podravskom svladao domaći Podravac 6:0.

Lepoglava je kod kuće bila bolja od Sračinca 2:0, a do uvjerljive pobjede stigla je Sloga kod Dinama u Babincu, slaveći 4:0.

Veliko iznenađenje napravio je Varteks pobijedivši Rudar 47 u Donjem Ladanju 6:2, dok su Bednja i Mladost iz Šemovca odigrali 1:1. Derbi kola odigrali su Dubravka i Obreš u Turčinu, a pobijedili su nogometaši iz Sv. Ilije 2:1.

Poveli su nogometaši Dubravke preko Marka Bubnjarić u 58. minuti, izjednačili su Obrešani preko Marka Bašića u 65., a pobjedu im je donio Mihael Cepanec u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

U sljedećem kolu vodeće Čevo igra susjedski derbi protiv Bednje, drugoplasirani Varaždin ŠN gostuje kod Obreša, dok trećeplasirani Polet iz Cestice ugošćuje Lepoglavu.