1.ŽNL: Selnička Plitvica i Obreš do pobjeda na domaćem terenu

Objavljeno: 29.08.2015. 20:47

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Odigrana su dva susreta u Prvoj županijskoj ligi, a do slavlja su stigli selnička Plitvica i Obreš.

Nogometaši Plitvice na domaćem terenu svladali su Dubravku 2:1. Za Selničane su zabili Marin Matijašec u 13. i Dalibor Horvat u 81. minuti, dok je za goste pogodak postigao Mateo Borak 29. minuti.

Do slavlja je istim rezultatom stigao i Obreš u Sv. Iliji. Poveli su gosti iz Slokovca preko Stjepana Raka u 6. minuti, domaćin je izjednačio četiri minute kasnije preko Alena Bosaka, a pobjednički gol zabio je Matija Hudoletnjak u 29. minuti iz kaznenog udarca.

U nedjelju je na rasporedu preostalih pet susreta drugog kola 1.ŽNL.

U subotu su odigrana i dva susreta u 2.ŽNL Istok. Varaždinska Mladost i Zagorac u Biškupcu su odigrali 2:2, dok je Sloboda Tužno u Trnovcu slavila protiv Trnja 3:1.