1.ŽNL: Varaždin ŠN i Polet iz Cestice slavili u 22. kolu

Objavljeno: 19.04.2015. 20:03

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Kompletirano je 22. kola Prve županijske lige, a vodeći dvojac stigao je do pobjeda pa je stanje na samom vrhu ostalo nepromijenjeno.

Vodeći Varaždin ŠN u nedjeljnom derbiju pobijedio je Bednju u Beletincu 2:0. Varaždinci su poveli preko Deana Strahonje u 7. minuti, a pobjedu je potvrdio Mateo Bandalo u 61. minuti susreta.

Istim rezultatom slavio je i drugoplasirani Polet iz Cestice u gostima kod Rudara 47. Cestičane je u vodstvo doveo Marko Vidrač u 17. minuti, a za 2:0 zabio je Nikola Petrić u 76. minuti.

Trećeplasirani Obreš stigao je pak do slavlja u gostima kod Sračinca 3:1, Dubravka je bila bolja od Lepoglave 2:1, Nedeljanec je slavio kod Dinama u Babincu 3:2, dok su tuhovečki Polet i Podravac podijelili bodove rezultatom 1:1.

U subotnjim susretima, Varteks i Čevo odigrali su bez pogodaka, dok su Sloga i šemovečka Mladost završili 1:1.

U sljedećem, 23. kolu 1.ŽNL, vodeći Varaždin ŠN ugošćuju Dubravku, drugoplasirani Polet u Cestici dočekuje imenjaka iz Tuhovca, dok trećeplasirani Obreš u Sv. Iliji ugošćuje Dinamo iz Babinca.