1.ŽNL: Varaždin ŠN iskoristio kiks Cestičana i zasjeo ponovo na vrh lige

Objavljeno: 12.04.2015. 20:30

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Kompletirano je 21. kolo Prve županijske lige, a nakon tog kola na vrhu je ponovo Varaždin ŠN koji je iskoristio kiks Poleta iz Cestice.

Varaždinci su pobijedili tuhovečki Polet 2:0, a pogotke su postigli Mateo Bandalo u 20. i Nikola Šobak u 90. minuti susreta.

Ovom pobjedom varaždinski nogometaši vratili su se na vodeću poziciju lige budući da je cestički Polet poražen od Dinama iz Babinca 2:1.

Babinčane je u vodstvo doveo Luka Prikratki u 30. minuti, a na 0:2 je povećao Mario Kokot u 89. minuti. Cestičani su počasni pogodak postigli u trećoj minuti sudačke nadoknade.

U preostalim susretima šemovečka Mladost je pobijedila Varteks 3:1, Nedeljanec Sračinec 4:0, Podravac Rudar 47 6:2, dok je Sloga u Sv. Iliji napravila veliko iznenađenje pobijedivši domaći Obreš 2:1.

Čevo i Lepoglava odigrali su 0:0, dok je subonji susret između Dubravke i Bednje završio 3:2 u korist Beletinčana.

U sljedećem kolu vodeći Varaždi ŠN gostuje kod Bednje, drugoplasirani Polet iz Cestice kod Rudara 47, dok trećeplasirani Obreš odlazi na noge Sračincu.