2.ŽNL Istok: Prvak margečanska Mladost remijem završio sezonu

Objavljeno: 13.06.2015. 20:42

Zadnja izmjena: 13.01.2016. 07:18

Odigrana su dva subotnja susreta posljednjeg kola u 2.ŽNL Istok, a oba su završila remijem.

Prvak 2.ŽNL Istok, margečanska Mladost u posljednjem ovosezonskom susretu gostovao je kod Zagorca, a završilo je 1:1. Nogometaši Slavka Vidačeka poveli su preko Igora Sedlara u 25. minuti te s minimalnim vodstvom otišli na odmor.

Domaćin je izjednačio u sedmoj minuti nastavka i taj rezultat ostao je do samog kraja. Izjednačujući zgoditak bio je djelo Marina Boraka.

U drugom subotnjem susretu Sloboda ŠN i Beretinec su odigrali 2:2. Strijelci za Beretinčane bili su Renato Minđek u 34. i Patrik Žganec u 83. minuti, dok su za slobodaše zabijali Dubravko Šeić u 63. i Patrik Frković u 70. minuti.

U nedjelju su na rasporedu preostala tri susreta. Sloboda u Tužnom ugošćuje Trnje, vidovečka Budćnost ide na noge topličkoj Mladosti, dok varaždinska Mladost gostuje kod Udarnika 32.