3.HNL Istok: Varaždinci na krilima Ivanovića do slavlja u Koprivnici

Objavljeno: 21.08.2015. 21:27

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 11:25

Nogometaši Varaždina pobjedom su ušli u novu sezonu 3.HNL Istok. Varaždinci su u petak u gostima u Koprivnici svladali istoimenog domaćina 3:1.

Varaždinske nogometaše u vodstvo je doveo Luka Ivanović pogotkom iz kaznenog udarca u 16. minuti, no osam minuta kasnije Koprivničani su izjednačili preko Dragana Pavlovića.

Samo minutu prije kraja prvog dijela Ivanović je zabio svoj drugi gol pa se rezultatom 1:2 otišlo na odmor. Pobjedu Varaždina potvrdio je Karlo Sambolec zgoditkom u 70. minuti.

- Kontrolirali smo igru cijelu utakmicu i zasluženo slavili. Obrana je odlično funkcionirala, a Ivanović je bio iznimno raspoložen. Odlučila je također naša velika požrtvovnost - rekao je vratar Varaždina, Jurica Valentić.

U sljedećem kolu momčad Rade Hercega ugošćuje Slavoniju.

Drugog trećeligaša iz Varaždinske županije, Podravinu u subotu od 17,30 sati čeka susret prvog kola protiv Međimurja.