PLIVAČKI KLUB VARAŽDIN

Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak u Vukovaru su zajedno osvojili čak 13 medalja!

Objavljeno: 27.11.2018. 14:44

Zadnja izmjena: 27.11.2018. 14:49

Ovogodišnje zimsko Regionalno prvenstvo regije 4, po prvi je puta održano u Vukovaru i baš je taj grad bio sretno mjesto za članove PK Varaždin. Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak zajedno su osvojili čak 13 medalja.
Anamaria Cmrečak osvojila je čak sedam medalja, i to dvije zlatne, jednu srebrnu te četiri brončane. U disciplini 50 m prsno bila je zlatna u kategoriji mlađih juniorki te brončana u kategoriji juniorki i seniorki. Isti plasman Anamaria je ostvarila u disciplini 200 m prsno, dok je na 100 m prsno bila srebrna u kategoriji mlađih juniorki. Uz to, otplivala je i tri osobna rekorda  ito na 100 m slobodno, 100 m mješovito te 200 m prsno.
Karlo Hajdinjak je osvojio šest zlatnih medalja. U disciplinama 50 i 100 m prsno bio je zlatni u sve tri kategorije: mlađi juniori, juniori i seniori. Isplivao je osobni rekord na 50 m slobodno i 50 m prsno, dok je u disciplinama 50 i 100 m slobodno zauzeo peto mjesto.