Branko Ivanković svladao Zlatka Dalića u Saudijskoj Arabiji

Objavljeno: 11.12.2011. 14:58

Zadnja izmjena: 08.12.2015. 08:11

Varaždinski treneri Branko Ivanković i Zlatko Dalić našli su se na suprotnim stranama u 12. kolu prve lige Saudijske Arabije, a pobjedu je izvojevao stariji i iskusniji Ivanković.

Ivanković koji je ove sezone stigao u Al Ittifaq da vrati staru slavu arapskom klubu za sada je na dobrom put jer se njegova momčad nalazi na trećem mjestu s pet bodova zaostatka za vodećim Al Shababom.

U susretu u petak prvi je poveo Dalićev tim, Al Faisaly u 12. minuti pogotkom Al Kharashija da bi Al Ittifaq izjednačio u 32. minuti preko Al Salema, te se tim rezultatom otišlo na odmor.

U drugom dijelu Al Ittifaq je poveo preko Al Hamada u 64. minuti, na 3-1 povisio je Al Shehrija iz jedanaesterca, dok je konačnih 4-1 za momčad Branka Ivankovića postavio je Abdullah u sudačkoj nadoknadi.

Dario Jertec za Al Faisaly odigrao je cijeli susret, no nije se upisao u strijelce momčadi koja se nalazi na devetom mjestu najvišeg ranga nogometa Saudijske Arabije.