Čak tri utakmice u dva dana za nogometaše Mladosti iz Margečana

Objavljeno: 17.02.2020. 09:56

Zadnja izmjena: 17.02.2020. 10:00

Momčad NK Mladost Margečan odigrala je za vikend čak tri pripremne utakmice.

U subotu su gostovali u Ivancu kod Ivančice te izgubili rezultatom 3:0. U ovom susretu su igrači Mladosti na početku propustili nekoliko lijepih prilika, da bi na kraju ubilježili uvjerljiv poraz.

U nedjelju su gostovali u Goričanu kod Trnave. Ponovo je igra na počeku susreta bila na razini ali su ih domaćini, nakon nekoliko propuštenih prilika, kaznili s dva pogotka za 2:0 na poluvremenu. Međutim, u drugom poluvremenu napokon je proradila i realizacija te su Mladostaši zabili tri pogotka za preokret i pobjedu 2:3.

Navečer, u utakmici za 3. mjesto na malonogometnom turniru u Vidovcu, već malo umorna momčad Mladdosti izgubila je od Nedeljanca 3:2, te na kraju osvojila 4. mjesto. Ali, za utjehu Mladost ima najboljeg strijelca turnira, a nagradu je osvojio Krunoslav Hruškar s osam pogodaka.

Rezultati

• NK Ivančica - NK Mladost (M) 3:0
  • NK Trnava - NK Mladost (M) 2:3 (Dalibor Solina, Srećko Šumečki, Tomica Korpar)
  • NK Nedeljanec - NK Mladost (M) 3:2 (Srećko Šumečki, Tomica Korpar)